Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya rosszkedv/hányás mi...

Kutya rosszkedv/hányás mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Ma vettem észre hazajőve a suliból a kutyámon hogy gyakorian hány kisebb tócsákat és elég lehangolt. Áltálába mikor hazajövök elszoktam engedni had szaladgálja ki magát és ezt alig várja mert napközben meg van kötve de most elengedtem es inkább visszament a házába. Enni szinte semmit nem evett egész nap.de amugy se eszik sokat. Tápot és csirkelábát szoktam neki adni meg csontot szoktam neki venni. Gyanakodok h gyomorrontás lehet csak nem tudom mi ilyenkor a teendő, állatorvos nincs a közelben az utat meg nem birja eggyáltalán, széntablettát próbáltam adni neki de kiköpi, a kutya mellesleg egy szibériai lajka ha számit valamit. Valaki segit ezügyben h.mit kell ilyenkor tenni ? A helyesirásért bocsi telóról vagyok.

2018. ápr. 12. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Na mi van vele?
2018. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
72%

Sírva könyörgöm az ilyen gazdikhoz, hogy MIÉÉÉRT? Ha nekem beteg valamelyik kutyám nem kiírom, és várom a csodát, hanem állatorvoshoz fordulok. Ne adj isten valaki rossz tippet ad, te meg megfogadod, akkor szegény kutya életébe kerülhet.

Kérlek könyörögve legyél annyira érett, hogy megoldod az orvost. Kocsiba is millió lehetőség van, hogy megvédd az autót a hányástól. Zacskó, nejlon, bármi.. ha meg olyan lesz, akkor kitakarítod, de a kutya legalább meggyógyul. Messzebbi állatorvost nézz akkor, ha a tied nem rendel vagy akármi. Ügyelet is van. Mindenre van megoldás. Ne adj isten valami komolyabb baja van, mint egy gyomorrontás akkor mivan? Reggel suli előtt egy halott kutyát látsz, akkor mit éreznél?

Legalább telefonon konzultálnál az orvossal, hogy a széntabletta ajánlott e.. ha rábólint, és nem eszi meg, akkor marad a sajnos keményebb módszer, hogy lenyomjuk a torkán. (5ös válaszoló téged meg agyonütni kellene.. )

Kérlek könyörgöm mit tegyek, hogy fel fogja néhány ember, hogy az orvosok nem csak dísznek vannak, és nem csak kötelező oltásoknál kell velük konzultálni.

2018. ápr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem egy orvossal, meg tudja oldani hogy holnap ki jön és megnézi a kutyát nyugi van én se vagyok olyan hülye hogy ott hagynám szegényt meghalni. Köszönöm a válaszokat megfogadom.
2018. ápr. 12. 21:28
 14/15 anonim ***** válasza:
Széntablettát hasmenéskor szoktak adni.
2018. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
25%

Drágaságaim, ha a ti kutyátok nem eszik meg valamit, mit csináltok vele? Kíváncsi vagyok. :D

"főzve nem eszi meg" Áhá, értem! Tehát hagyjátok, hogy finnyáskodjon, válogasson. A példagazdik. Titeket kéne agyonütni. :D

2018. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!