Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyákat segítő emberek hol...

Kutyákat segítő emberek hol vagytok?

Figyelt kérdés

Annyian írogatnak itt szép, jó, értelmes dolgokat a kutyatartással kapcsolatban, annyi jó szándékú ember van kőzetetek és még is annyi a szenvedő állat, ti mind fullon vagytok senkinél nincs már hely még egy kutyára/cicára akár csak ideiglenesen? Sok állatbarát van akinek eszébe sem jut hogy nála is elférne még egy állatka, akár csak pár hétre.

A legtöbb alapítvány még állja is a költségeket csak helyet adjanak. Gondolja át mindenki, hátha van olyan szomszédja, barátja, rokona, idős néni akinél lenne hely egy ilyen kidobott kis lénynek...

köszi hogy elolvastál.


2010. jún. 12. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen segítek, csak a szüleim... :( Meg biztos nem Szolnok környékén laktok. Egy macskát is alig tudtam kikönyörögni, de megkaptam :) Szóval ha valaki Szolnok környékén lakik, az nyugodtan szóljon.
2010. jún. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szívesen segítenék én, van hozzá egy összesen 10 méter hosszu és 3 méter széles kertem, amiben már van egy kutyus. Igen. elfér mégegy... és vagy sok kiskutya, vagy egy halottkutya legyen? :S

tudom jól milyen érzés végignézni a kobor kutyát a házam előtt hogy csak enni tudok neki adni de behozni nem tudom szegényt...

2010. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen örökbe fogadnék egy kutyát (akár egy cicát is), de szüleim nem tűrnének meg egy állatot sem a lakásban :(

Szóval marad a várakozás, míg rám mosolyog Fortuna és sikerül külön költöznöm.

2010. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok! Menhelyről hoztam ki a kutyám, esküszöm, jobb dolga van, mint nekem. :) (Itt alszik a lábamnál, nincs kedve kimenni a nagy melegben az udvarra)
2010. jún. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom hogy milyen az amikor nincs hely, nem engedik a szülők, csak biztos vagyok benne hogy sokaknak eszébe sem jut, sajnos én sem tudom meg váltani a világot, mindenki tegye meg a saját maximumát de ha valakinél csak egy kis hely van, és belefér az életébe, akkor szóljon és én találok neki mentésre váró állatott, bárhol az országban.
2010. jún. 12. 14:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy sok embernek csak a szája jár,de azért vannak kivételek.Mi pl.albérleti lakásba lakunk,és sikerült "kikönyörögnünk" a tulajtól,hogy lehessen egy kutyánk,és egy macskánk.A kutyát szülinapomra kaptam,a macskát meg nagypapám szomszédságából hoztam el,4 hetesen,mert elakarta tenni a "kedves" gazdi láb alól.Azóta,egészséges,három éves nagycica lett.Utcán is találtam már kiscicát,törött lábbal,elvittem orvoshoz,és ápoltam.Jól leszedett pénzzel a doki,de a cica volt a lényeg.Illatos útról is találtam már gazdit az egyik kutyusnak,azóta a blöki velük alszik egy ágyban,úgy szeretik.Egyik kolegámnak is az illatos útról van kutyája.Egyik barátnőmnek,meg 2 menhelyről elhozott kutyája is van,a másiknak meg három talált kutyája,és négy talált macskája.Ha egyszer kertes házba fogok lakni,akkor biztos lesz még pár állatkám,aki hozzám szeretne költözni.Szóval,vagyunk azért egy páran...
2010. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vagyunk egy páran csak sajnos a világhoz és a szenvedő állatokhoz képest nagyon kevesen...

Hirdessétek ti is az örökbefogadást és ideigleneskedést hátha leszünk többen is...

2010. jún. 12. 14:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is segítenék szívesen, de jelenleg a 32 négyzetméteres lakásomban két saját kutyám van és még egy ideiglenes befogadott is, ez összesen 3 kutya. Ha az ideiglenes gazdihoz megy, már meg van a következő, aki jön a helyére ideiglenesbe. Sajnos ennél többet már nem tudok vállalni. Az ismerőseim is csak sopánkodni tudnak, meg sajnálkozni, tenni nem. Azon mégsem gondolkoznak el legtöbben, hogy talán ha ivartalanítanának, megcsinálnák a kerítést, nem szeretnének egyszer almot a szukájuknak, nem szeretnék, hogy egyszer "jó napja legyen" a kanjuknak, akkor mindez nem lenne, nem lenne ennyi sanyarú sorsú és árva kutya. k mind az emberi butaság és felelőtlenség, valamint a kegyetlenség áldozatai. :(
2010. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon szívesen vállalnék ideiglenesbe kutyát, de sajnos a szüleim nem engedik és így semmit nem tudok tenni. Már van egy kutyám és már annak is örülök, hogy őt megtűrik, másik kutyáról szó sem lehet.
2010. jún. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!