Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisebesedett szemölcs. "Normál...

Kisebesedett szemölcs. "Normális? " Annyira aggódok.

Figyelt kérdés
A kutyusom oldalán van egy szemölcs, A helyéről elmozdithato. Eddig nem volt vele semmi gond, a doki azt mondta rá, hogy joindulatu, figyelgessem, esetleg le lehet szedni ha gondolom, de szerintem nem kell vele foglalkozni. Én minden nap figyeltem, hogy nem-e nő/változik. És egyik napról a másikra sebes lett, a fele kipirosodott. Nagyon megijedtem. A kutyus télen bent van most, hogy jó idő van már sokat van kint így sokat fekszik a betonon, ha melege vám godrot as és abba fekszik, ott gyakran vannak kavicsok is. Így arra gondoltam, hogy lehetséges-e, hogy egyszerűen "csak" megsertette valamivel vagy esetleg megvakarta magát ott. Vagy létezik olyan, hogy egyik pillanatról a másikra rosszindulatuva valtozik egy szemölcs? MeRTL egyik pillanatról a másikra lett ilyen piros. Hétfőn természetesen doki, ha nem húzódik le a pirossag egy pici ponton olyan, mintha fel lenne sértve de inkább csak piros. Viszont aludni se tudok annyira ideges vagyok és érdekelne hogy mit gondoltok.
2018. ápr. 14. 23:30
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézését a hibák miatt. Automata javító mobilon...
2018. ápr. 14. 23:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak belekapott, ám ennek hatására könnyen elfertőződhet. Hétfőig nem lesz baja, emiatt nem kell aggódnod, a sebet esetleg lefertőtlenítheted, ha szükségesnek látod. Utána azért mutasd meg dokinak, biztos ami biztos. :)
2018. ápr. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amiatt aggódok, hogy rosszindulatu. De én is azt remelem, hogy az nem egyik pillanatról a másikra jelentkezne így. Főleg, hogy csak egy része piros ahol picit sebes is. Természetesen leferotlenitettem és dokihoz is elviszem mindenkeppenen, mert nem szeretnék már ezzel több gondot, szeretnem leszedetni. Ha sérules akkor mennyi idő után múlik el a pirossag? Ha nincs rajta nagy seb.
2018. ápr. 14. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Labimnak a combjàn volt, ugyanez volt velünk is. Leműtöttèk, fibrosarcoma... Ez kèt ève volt, azòta hàla az ègnek nem jött ki ùjabb. Szorìtok!!!
2018. ápr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!