Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltörhetett a lába? Szerintete...

Eltörhetett a lába? Szerintetek komoly?

Figyelt kérdés
A parkban játszottunk, eszetlenül futott egy bottal a szájában, utána elejtette és átfutott rajta. Mire oda fordultam azt láttam hogy lelassít és nyüszít, mikor oda értem elcsendesedett, emelt melső lábbal állt. Megtapogattam, óvatosan átmaszíroztam, úgy tűnt hogy nem akkora a baj. Hazáig elsétált, bár láthatóan biceg. Lehet bármi komolyabb baja? Nagytestű
2018. ápr. 17. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
El kéne vinni állatorvoshoz lehet hogy meghúzodott,elrepedt a csont, de el is törhetett.
2018. ápr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te nem tudod megállapítani, pedig látod, és tapintod, akkor mi honnan tudnánk? Ha holnap is fájlalja, biceg, vagy egyéb arra utaló jel van, hogy komolyabban megsérült, akkor vidd orvoshoz.
2018. ápr. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1,5 éve most történt először ilyen, és ő az első kutyám is. Nem tudom hogy milyennek kéne lennie ha gond van. De figyelni fogjuk, köszi a válaszokat.
2018. ápr. 17. 20:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha bármi változik ahhoz képest, ami eddig normális volt, akkor baj van. Ha holnap már ugyanúgy "használja" a lábát, mint eddig, akkor csak megütötte, esetleg megszúrta valami, stb. A mancsát is alaposan nézzétek meg, hogy nem történt-e azon sérülés.
2018. ápr. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyobb gond van, akkor nem nehezedik rá, biceg, felhúzza, esetleg nyalogatja a lábát. De szerintem ennek evidensnek kéne lennie, hogy bármi ami nem megszokott tőle, az utal valamire. Azt is figyeld, hogy amikor jobban terhelve van az a lába (pl. lépcsőzik vagy emelkedőn megy fel), akkor is rendesen használja-e, mert olyankor feltűnőbben látszik, ha baj van vele.
2018. ápr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod mivel emeleten lakunk már lépcsőzött. Eddig a bicegésen kívül semmi különöset nem csinált, nem is húzta el a lábát, se nem nyalogatta, a lépcsőzésnél sem voltak nehézségei. Meglátjuk. Remélem nem lett komoly baja.
2018. ápr. 17. 21:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy van a kutyád?
2018. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már teljesen jól, semmi jele hogy baja lenne a lábának. :)
2018. ápr. 18. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Na, ez szuper! :) Akkor talán csak rosszul lépett, esetleg valami megszúrta a lábát anélkül, hogy sebet ejtett volna rajta.
2018. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!