Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történik ha megharapja egy...

Mi történik ha megharapja egy denevér a kutyámat? Cujo története igaz?

Figyelt kérdés
Most láttam a Cujo című filmet, van benne igazság vagy lehet ilyen?
2018. ápr. 22. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor nagyon régen láttam részleteket belőle. Abban van az a megvadult bernáthegyi, ugye? Ha jól rémlik megveszett vagy mi. Ha a kutyád be van oltva veszettség ellen akkor haraphatja meg veszett denevér, akkor se lesz veszett. Az a film egy film, nem kell mindent olyannak képzelni mint amilyen a tv-ben, de tény, hogyha a kutya nincs veszettség ellen beoltva és neadjaisten veszett állt harapja meg 100% a halálozási ráta.
2018. ápr. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha itt, M.o-n megharapja egy denevér, akkor vagy állatkertbe vitted be, vagy a tudtodon kívül valahogy mégis Ázsiába vagy Dél-Amerikába kerültetek.
2018. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy veszett volt-e, csak azt, hogy a denevér megharapta és kb egy hét lappangás után vadult meg. De azt konkrétan nem mondták, hogy mi baja volt.

Köszi amúgy, csak érdekelt, hogy tényleg egy denevér okozhat-e ilyet.

2018. ápr. 23. 10:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megkapja a kötelező, veszettség elleni oltást, akkor hiába harapja meg egy denevér, nem lesz semmi baja.

Nyilván a denevérek is terjeszthetik a veszettséget, de én még nem hallottam olyat, hogy egy kutya a denevér harapása miatt kapta volna el.

2021. febr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!