Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van még itt olyan ember...

Van még itt olyan ember rajtam kivül, aki kifejezetten szeret a kutyájának játékot/jutit venni?

Figyelt kérdés
Én most rendeltem a kutyámnak 100db-os préselt marhabőr rudakat, két labdát, egy jutitartót, egy összecsukható tálat utazashoz, egy nagy csomag jutalomfalatot, es ket csomag kakiszedő zacskot (10000 ft volt ez a sokminden, és ebből több dolog ugye hosszú életű, szóval abszolut nem rendszeres, hogy ennyi mindent veszek, de most igy jött ki, es jobban szerettem a kutyanak vasarolni, mint amennyire magamnak szeretek :D
2018. ápr. 22. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp akartam írni miközben olvastam hogy a kutyámnak jobban szeretek vásárolni mint magamnak, de akkor láttam hogy megelőztél. :D Alapjáraton szeretek nekik vásárolni, ez nagyobb örömmel tölt el általánosságban mint ha nekem kéne vásárolni.
2018. ápr. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyan ez csak nekem van 2 lizyám 3 törpenyuszim 2 cicám és 2 tekim most rendeltem nekik 13 ezer ft ért 23 jutalom de rengeteg féle aztán mindig előre megorom hogy majd következőleg mit rendelel én is jobban szeretek az állataimnak vásárolgatni mint magamnak
2018. ápr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez van. Magamon inkább spórolok pl. nem veszek új ruhákat, de a kutyának imádok vásárolni :)
2018. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 aranyos121 ***** válasza:
100%
teljesen normális mert szereted a kutyádat + játék a kutyáknak kell hogy azt rágják ne a bútort,vagy téged meg erősödjön a foga
2018. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szintén én is. Magamon spórolók, vagyis hát "értelmesen költöm a pénzt", nem szórom hülyeségekre. A kutyának se veszek meg minden felesleges dolgot, de szerintem itt eltér mit tartok feleslegesnek :D Nyakörv, juti, játék, szeretek neki dolgokat venni :) Na meg a kajája. Barfozunk, én vega vagyok. De nagyon tudok örülni ha találok neki valami jó kis húst.
2018. ápr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is. Imádok bemenni az állatboltba, vagy rendelni neki. Ellenben pl a ruhaboltokat nem kedvelem :D
2018. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!