Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collie kennel? Poseidon...

Border collie kennel? Poseidon és Blessed borders vélemények?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van már kiírva, de csak több éveseket találtam. Nem az a kérdés, mivel jár egy Border, légyszi, ne erről írjatok. Honnan érdemes venni? Ezen a két kennelen akadt meg eddig a szemem, bár félhosszú szőrűt szeretnék és úgy látom, a blessed-nél nincs ilyen kutyus. Az is tudom, jogy inkább a párosítás a fontos, de mégis hol lenne érdemes körülnézni? Munkakutyát szeretnék, agility, dog dancing srb. Az agilityt biztosan azeretném versenyszerűen, a dog dancing inkább hobbi lenne. Előre is köszi a válaszokat :)

2018. ápr. 26. 11:51
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, még az is érdekelne, hogy a mostani árak szerint mennyi egy kutyuli ? :)
2018. ápr. 26. 11:57
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A Poseidonnál most vannak még elvihető kölykök - félhosszú vagy hosszú szőrűek lesznek. Menj el, nézd meg őket.

Illetve a Blessednél láttam két ígéretes növendék kant. Szintén, menj el, nézd meg.

A saját benyomás mindennél többet ér.

Árban nyugodtan kalkulálhatsz 150-200 ezer körül. Külföldről 800-1500 euro környékén tudszt nézelődni, plusz a hazahozatal. Sok sikert.

2018. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az amúgy nem tudom, mennyire jó jel, hogy vannak még elvihető kölykök. Én is láttam őket, csak furcsa, mert azt hittem, már sokkal korábban le vannak foglalva. Vagy ez nem így van?
2018. ápr. 26. 14:49
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy a kínálat mindenhol. Az is előfordul, hogy befoglalják a kölyköt majd visszamondják. Vannak felkapottabb kennelek, sokan külföldről hoznak. A Poseidonos kutyák nincsenek nagyon mostanában előtérben. Emiatt nem is keresik őket. Szimpla marketing. Menj el ha egyébként tetszik, beszélgess, nézd meg és döntsd el magad. Ne prekoncepciók alapján.
2018. ápr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 26. 21:11
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában mindenhol vannak elvihető kölykök, mert rengeteg border kennel van. Túl nagy már a kínálat.


Egyébként itt is van kiskutya, és itt a szuka poseidonos: [link]

2018. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, megnézem. Köszönöm :)
2018. ápr. 29. 10:03
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Wixtrától van kutyusom, egyszerűen imádom, minden téren tökéletes, a sportoktól elkezdve a terelésig és a karakteréig, ráadásul a tenyésztő is nagyon segítőkész. Ha érdekelnek részletek, írj privátot :)

Viszont náluk jelenleg nincs elvihető kutyus, nemsokára fog születni alom, és szerintem olyan nyár közepén-végén lesznek elvihetőek.

2018. máj. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Wixtratol NE! Sajnalom, lehet, hogy ez nagyon nyers megfogalmazas lesz, de onnan semmikeppen ne vegyel kutyat! Nem egy beteg kolyok kerult mar ki onnan, a legutobbi alomban is volt egy OCD-s. A Poseidonos kolykok egyebkent nagyon tetszenek nekem de ha Wicca (wixtra kennel kutyaja) ennyi betegseget hordoz akkor inkabb azt is atgondolnam...
2018. máj. 4. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt jó tudni :) igen, a poseidonos kutyusok nekem is nagyon tetszenek ;) koszi mindenkinek a segitseget
2018. máj. 4. 23:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!