Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kérjek kutyasétáltatás...

Mennyit kérjek kutyasétáltatásért és hol tegyek fel hirdetést? Egyáltalán van igény ilyesmire? Ha igen merre?

Figyelt kérdés
Mellékállásként kutyasétáltatást vállalnék egy kis plusz bevételért, de nem nagyon vagyok tisztában a dolgokkal.

2018. ápr. 27. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Merre keresel? Budapest, kerület? Vidék? Biztosan lenne jelentkező...
2018. ápr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%

Hogy van-e rá igény, az kiderül, ha kipróbálod.

Mennyi az igényed órabért illetően? Hány kutyát tudnál egyszerre sétáltatni, aránylag kényelmesen?

Ha erre a kettőre választ kapsz, már előrébb vagy.


Reálisan szerintem ha elkérsz 390 forintot/kutya/óra, az jelképes összeg, kifizetnék az emberek akár hosszabb időre is, s 7 kutyával számolva 2400 forintos órabér.


Hirdetést feladhatsz egy sima Facebook-posztban, megkérve az ismerőseid, hogy osszák meg, helyi lapban hirdethetsz, ingyenes kutyás fórumokon.

Találj ki jó és meggyőző szöveget, de ez már a te dolgod lesz, hogy eladd a szolgáltatásod.


Arra azért figyelj, hogy- ha már hirdetni is szándékozod- törvényesen csináld!

Ha mellékállásként/diákként csinálnád, nem lesz nagy járulék kötelezettséged, de beszélj egy könyvelővel!

2018. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem nagyon van rá igény... Aki felelősségteljes az csak akkor vesz kutyá(ka)t, ha minden igényuket ki tudja elégíteni. Aki nem azt pedig az sem fogja érdekelni, ha a kutya nincs lemozgatva, kiteszi a kertbe és kész... Sajnos.


Akik meg felelőségteljes gazdik, viszont ideiglenesen nem tudják sétáltatni, azok meg családhoz, barátokhoz fordulnak.

Az én kutyámmal is 2 hétig az unokaöcsém foglalkozott míg külföldön voltam.


Meg úgy általában az emberek nem szívesen fizetnek ilyenekért.


Szóval akiknek nincsenek olyan emberek akik sétáltatják a kutyáikat család/barátok ingyen vagy jelképes összegért, nincs idejük, de pénzük van, valamint felelősségteljes gazdik is egyben, azoknál lehet esélyed... De ahhoz képest meg szerintem túlsokan akarnak kutyát sétáltatni, hogy pont neked is jusson. Persze lehet szerencséd.

Illetve lehet szívesebben alkalmaznak olyqnokat akiknek rengeteg kutyás tapasztalatuk van. Nemtom, hogy te ilyen vagy e...

2018. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Reálisan szerintem ha elkérsz 390 forintot/kutya/óra, az jelképes összeg, kifizetnék az emberek akár hosszabb időre is, s 7 kutyával számolva 2400 forintos órabér."


Ha jól értelmezem, amit írsz, egyszerre hét kutya: 7 kutyával számolva 2400 forint órabér. Hogy tudna már egyszerre hét kutyát sétáltatni? Ne írj már hülyeséget, vagy akkor javítsd ki magad.


Kérdező, kb. 500 forintot nyugodtan elkérhetsz. Ahol lakom, van rá igény. Idősebbek kifejezetten keresik, akik már nehezen mozognak. Mondjuk tényleg megírhatnád, merre laksz.

2018. ápr. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Jártam menhelyre, értek a kutyákhoz és saját kutyám is van.

Olyanokra gondolok, mint pl idős emberek, akik már nem tudnak napi 3x lefutkosni a kutyával és pl fizetne azért, hogy vki reggel-este megsétáltassa, lefárassza a kutyeszt.

Vagy ideiglenesen akár panzióztatnék is vagy kutyanapközi, tehát vigyáznék akár kölyökre vagy ilyesmi amíg dolgoznak/nyaralnak stb a gazdik.

2018. ápr. 27. 15:13
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsi, Zala megye
2018. ápr. 27. 15:15
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Készíts, vagy készíttess olyan kis plakátokat, ahol a fő írás marad, alul pedig a mobilszámodat többször, amit kis részekre bevagdosol, amit egyszerűen csak letépnek. Szerintem tudod, mire gondolok. Előző voltam.
2018. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen tudom.

Nem rossz megoldás.

Köszi.

2018. ápr. 27. 15:56
 9/11 anonim ***** válasza:
97%

Az én kutyámat minden nap sétáltatják. Nem azért mert nem vagyok felelősségteljes, hanem mert egyedül maradtam vele, és nem akarom, hogy 8-10 órákat tartogassa. Illetve nincs családtag, rokon akinek le tudnám pattintani, hogy vigye le.


1000 forint/ fél óra, hozzáteszem ez Budapest. De láttam már olyat, aki 2500at kért egy órára. Na azért az na.


Szóval szerintem igény van rá, de nekem pl kritérium volt, hogy legyen kutyás múltja, illetve a kutyám is szimpatizáljon vele.

2018. ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. ápr. 28. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!