Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kérjek kutyasétáltatás...

Mennyit kérjek kutyasétáltatásért és hol tegyek fel hirdetést? Egyáltalán van igény ilyesmire? Ha igen merre?

Figyelt kérdés
Mellékállásként kutyasétáltatást vállalnék egy kis plusz bevételért, de nem nagyon vagyok tisztában a dolgokkal.

2018. ápr. 27. 11:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
48%

"Az én kutyámat minden nap sétáltatják. Nem azért mert nem vagyok felelősségteljes, hanem mert egyedül maradtam vele, és nem akarom, hogy 8-10 órákat tartogassa. Illetve nincs családtag, rokon akinek le tudnám pattintani, hogy vigye le."


Igen ezt megértem, s írtam is hogy biztos vannak ilyen emberek. De szerintem meglehetősen ritka, ritkább mint aki sétáltatna, mert az meglehetősen könnyű "munka", illetve nem kell hozzá semmilyen végzettség.


Amúgy

"1000 forint/ fél óra, hozzáteszem ez Budapest. De láttam már olyat, aki 2500at kért egy órára. Na azért az na."

Nem kötekedni akarok, de 250 forinttal kér többet mint amennyit most Te fizetsz és az "azért az na."?

2018. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!