Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának szabad adni kávét?

A kutyának szabad adni kávét?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, de a minap egy ismerősöm mondja, hogy a kutyája csak tejjel issza meg a kávét. Mondom mivan? Egyáltalán miért ad kávét a kutyának? Aztmondja, hogy mert szereti és semmi baja nem lesz tőle.
2018. ápr. 29. 20:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%

#16 A kopizás az megy te, de tapasztalat részedről sehol.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9274343-a-ba..


Remélem nem tartasz és nem is fogsz kutyát sem egyéb állatot tartani te rossz troll, és csak itt ingerled a népet. Nem kell téged komolyan venni, ha csak másolásra telik, és a véleményed szerint a kávé nem árt a kutyának.

2018. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 aranyos121 ***** válasza:
63%
am kérdező: nem szabad adni a kutyának kávét!
2018. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 H. Alexa ***** válasza:
24%

És megint a hazudozás :

"véleményed szerint a kávé nem árt a kutyáknak"

Mit is írtam ?

"A kutyának káros a kávé és a nyers hús is, de mértékkel lehet neki adni és nem döglik bele."


Szokás szerint olyat állítasz ami nem igaz.

2018. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%

Ezt úgy bírom, miért lenne egyből fanatikus, aki nem ért egyet? Tudtommal semmi támadót nem írtam, csak a véleményemet és a tapasztalataimat. NEM ítélem el a más módon etetőket, és a más módszereket sem. Én nem régóta barfozok, de eddig csak jó tapasztalataim vannak, ahogy jópár, hasonló módon etető ismerősömnek is. A 2 tenyésztő pedig a kutyám anyjának és apjának a tenyésztője, akiket személyesen is ismerek. Többekről is tudok, de róluk nem tudok hitelesen nyilatkozni, ezért nem is teszem. Sikeres sportkutyák is kerültek ki tőlük, nagy megterhelésnek kitéve, innen a sőt. Szerintem inkább pont ti vagytok a "nácik"...

Az ismerőseim nagy része évente viszi vérvételre a kutyát, már ha az izmos test, fényes szőr, kicsattanó energia ne lenne elég bizonyíték. Magukat is ellenőrzik, és ha bármi probléma lenne állatorvossal konzultálva korrigálnak.

Az alkoholról a gyerek is tudja, hogy káros, nem azért isszák, mert nem tudják róla az igazat. Ott főként az önpusztítás a cél, nem úgy mint a kutyák etetésénél. A divat meg csak úgy robbanhat ki, ha az emberek felfedezik, hogy ez jó. Senkinek sem volt érdeke, mert a biznisz nagyrészt a tápokban van (volt?). Ez csakis a sok siker miatt indult be jobban.

2018. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
67%

#23 Még sok nicketek van? ;)


Inkább ne égesd magad :))


Amúgy a lényeg benne van a szövegben, értelmezni már nem megy?!


"de mértékkel lehet neki adni és nem döglik bele."

2018. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
75%

Csak hogy, egy nyerses kutya nem mértékkel kapja, hanem csak azt eszi. 99%-ban mégsincs semmi gond. Az 1% pedig a rosszul összeállított étrendnek, vagy valami betegségnek tudható be. És általában beteg, problémás, allergiás kutya is ehet nyerset, csak más szabályok szerint, állatorvos segítségével összeállítva.

Ajánlom figyelmedbe ezt az agyonkínzott, haldokló nyerses kutyát, aki nem elég, hogy húst kap, még embertelen módon edzik is. Óvatosan nézd meg, nehogy rémálmaid legyenek: [link]

2018. ápr. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
28%

Itt nincs vita. Állítottam, hogy a kutya mindenevő. Pár perccel később "szerinted a kutya nem eszik húst".


állítottam hogy a müncheni egyetem szerint a nyers hús káros a vemhes anyakutyáknak és visszaveti a kölykök fejlődését. Mi volt rá a válaszod ? "milyen tudományos kutatás"


állítottam hogy a kávé káros a kutyáknak. Mi volt rá a válaszod ? "szerinted a kávé nem káros a kutyáknak".


Mindenki láthatja hogy hazudozol, és akkor van pofád amiatt kiakadni, hogy a müncheni egyetem kutatásait tartalmazó linket egy másik kérdésre adott válaszból vettem szerinted.

Szóval szerinted : "Hazugság oké" "Tudományos tények fúj"

Itt nincs vita, itt egy troll van aki hazudozik.

2018. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

23-as LOL :DDD


Enyhén bebuktál... elfelejtettél kijelentkezni csillagom? :(

2018. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
92%

"müncheni egyetem szerint a nyers hús káros a vemhes anyakutyáknak és visszaveti a kölykök fejlődését."

Hány anyakutyát vizsgáltak? Milyen fajtákat?

Tapasztalat: Nj-nyersen élő anyakutyák. Alomszám 7-8-9-11.

Születési súly : 60-70dkg.

Igen visszavetett kölyök fejlődés az anyaméhben, ugye?


A kutatókkal az a gond, hogy kutatnak bizonyos irányban. Nyílvánosságra hozzák a tuti eredményeket. Majd némi idő elteltével másik kutató csoport ismét célba veszi azt a bizonyos irányt. És nocsak---teljesen ellentétes eredményt hoznak ki tutinak.

Ékes példája a tojás, mint koleszterin növelő. Mostanában mégsem koleszterinnövelő. Margarin-a legegészségesebb . Mostanában komoly kutatási eredményként nem is annyira egészséges. És lehetne sorolni a nagy kutatások eredményét megcáfoló újabb nagy kutatási eredményeket.

2018. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Csak nem megint egy idióta vegán aki az oroszlánnal is gyümölcsöt meg zöldséget etetne?
2018. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!