Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem tudjatok esetleg, hogy a...

Nem tudjatok esetleg, hogy a kutyanak szabad a boltban kaphato lugos viz fogyasztasa?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 17:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem, csökkenti a gyomorsav hatékonyságát. Éppen ezért nem értem, az emberek miért isszák...
2017. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Szabad, mivel olyan nincs, hogy lúgos víz, mindenki tudja, hogy a víznek semleges a pH-ja
2017. okt. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem csak, mert : "A rákos szövet kialakulásának számtalan másodlagos oka lehet, de egyetlen fő oka van. A fő ok a vér elsavasodása, köszönhetően ahelytelen életmódnak, illetve étkezési szokásoknak. A rákos szövet kialakulása az ember döntésein múlik. Választhatunk, hogy mit eszünk, mit iszunk, mit gondolunk, és egyáltalán azt is megválaszthatjuk, hogy hogyan élünk." --> Tudom itt emberről írnak DE! A 6 éves kutyámat limfóma gyanúja miatt szeretném segíteni a K9imunnity mellet még más eszközzel is, amíg ki nem derül (jövő héten pénteken) hogy valóban az vagy sem és nem kezdik meg a megfelelő terápiát.
2017. okt. 27. 18:18
 4/16 anonim ***** válasza:
70%
Ez a lúgosítás úgy baromság ahogy van. Nem bántásból írom csak rengeteg hasznot húznak belőle a "lúgosító" termékeket árulók. A vér pH-ja 7,35-7,45 között mozog. Ennél nagyobb eltérés konkrétan halálos szóval nincs olyan, hogy valaki el van savasodva.
2017. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Várd meg az eredményt, és ne akarj feleslegesen "segíteni".
2017. okt. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A lúgos víz nem lúgosítja a szervezetet, maximum a gyomorban levő sav egy részét semlegesítheti. Viszont a deutérium csökkentett víz az jó lehet, abból van direkt kisállatoknak való is, és van egy állatorvos is Bp-en, aki ezzel foglalkozik és gyógyít, Dr. Szabó Mariann.
2017. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
"segíteni" Feleslegesen? A k9 immunity nem gondolnám, hogy felesleges. Illetve azt sem hiszem, hogy felesleges időben gondolkodnom. Rosszat a K9-el nem teszek, a lúgos vizet meg addig nyilván nem adom neki, amíg nem tudom, hogy szabad e vagy sem. Egy hét sok idő, ha már közben is lehet valamit tenni érte, nem pazarolnám az időt. De köszönöm.
2017. okt. 27. 20:39
 8/16 A kérdező kommentje:
Szia. Igen erről a vízről már én is hallottam, sőt ismerősöm ezt itta a kemo alatt. Ő hitt benne, hogy segít. Orvosunk az van köszönöm, állítólag a legjobb az Országban,Dr. Vajdovich Péter.
2017. okt. 27. 20:41
 9/16 anonim ***** válasza:
43%

A vízhez sajnos nem tudok hozzászólni. De:

ami biztos az az, hogy a daganat protein által tud növekedni. Emiatt azt javaslom, válts alacsonyabb fehérjetartalmú tápra, ami lehetőleg sovány húsokból álljon.

A rizs is savasít, ha hiszel ebben a pH-s dologban, kerüld az ezzel készült eledelt, válassz helyette burgonyásat.

Tudom milyen, amikor minden szalmaszálba kapaszkodik az ember, amikor van olyan ötlet, ami másoknak már kicsit irreális vagy túl meredek...

Ártani efféle húzásokkal nem fogsz a kutyádnak, főleg hogy így körüljárod a témát.

Sok sikert, jó egészséget nektek!

2017. okt. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Mennyire "lúgos" az a víz, amire Te gondolsz? Ugyanis gyakorlatilag minden víz lúgos, azaz pH>6. A lúgosság a víz természetes állapota, az az extrém eset, ha savas a víz. Az összes csapvíz is lúgos és az átlag szupermarketekben kapható összes ásványvíz is lúgos, függetlenül attól, hogy ráírják-e marketing céllal vagy nem. A vízművek honlapjain rajta is van, hol mekkora a szolgáltatott ivóvíz pH-ja, de átlag 7,4-7,6 - ami azért bőven több 6-nál. Bolti ásványvizeké is jellemzően 7,5-8,5 közti. Tehát normális esetben minden kutya és ember alapból lúgos vizet iszik évezredek óta.
2017. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!