Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fognak visszahúzódó a...

Mikor fognak visszahúzódó a kutyám emlői?

Figyelt kérdés
8 hete ellett a kutyám, a kicsik már el vannak választva. Az lenne a kérdésem, hogy mikor fog elapadni a teje és mikor fognak visszahúzódni az emlői?

2018. ápr. 30. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
De miért nem tájékozódtál szaporítás előtt? Fel nem foghatom. Ha már elletned kellett a kutyádat, legalább az alap dolgoknak utána nézhettél volna! De nem, a felelősség luxus neked is.
2018. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem mostanában, sok kutyának élete végéig látszik hogy szoptatott már és jobban lógnak az emlői mint amelyiknek sosem voltak kölykei.
2018. ápr. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De tájékozódtam, viszont elég kevés információt találtam.

Ezért érdeklődtem.

Nem kell egyből leszaporítózni, felelős gazdi vagyok. Szerintem a szaporítók azok akik szörnyű körülmények között elletik a kutyájukat és nem foglalkoznak sem a mamával sem pedig a kicsikkel.

Én nem ilyen vagyok.

2018. ápr. 30. 16:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Tévedsz. Az a szaporító, aki nem tenyésztő és a kérdésből ítélve, te nem vagy az. (Nyugodtan nézz utána a neten, ugyanezt találod majd...)


A kérdéseddel kapcsolatban, a legegyszerűbb az lenne, ha megkérdeznél egy állatorvost. A 8 hetes kiskutyáknak már amúgy is oltást kellett volna beadatnod...

2018. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Szaporító az, aki keverékeket gyárt. Tk nélkül pedig minden kutya keverék. Szaporító az, akinek nem fontos, hogy a kölykök egészségesek vagy jó idegrendszerűek legyenek, így beteg kutyákat is ellet vagy beltenyészt. Szaporító az, akit nem érdekel a kölykök sorsa, ezért sem szerződést nem irat a gazdákkal, sem ivartalanítási kötelezettséget nem tart fent és fogalma sincs, hogy mi lesz a kutyákkal 10-15 év múlva. Szaporító az, aki a felelősséget csak hárítja.

Ha egy is igaz rád, te is épp olyan mocskos szaporító és ostoba, felelőtlen, pocsék kutyatartó vagy, mint aki tömegesen szaporít. De cáfold meg! Ne csak egy pontot, mindet!

2018. ápr. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen a szaporító az aki nem foglalkozik a kiskutyák sorsával stb...

Én nem ilyen vagyok. Csak felelős gazdiknak adom a kiskutyákat.

És amúgy is minden oltásuk meg van már ami ennyi idősen szükséges. Ugyanúgy a féreghajtás.

Köszönöm azoknak akik a kérdésre válaszolnak.

Állatorvoshoz pedig rendszeresen járunk, csak úgy gondoltam itt hamarabb választ fogok kapni.

2018. ápr. 30. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
70%
Cukika, te is alja szaporító vagy! Fogalmad sincs mit fognak örökölni a kutyák, ergo nem foglalkozol velük és az egészségükkel! Csak felelős emberekenek adod? Van szerződés? Nem, tehát nem foglalkozol a sorsukkal! Ne akard már magadat az egekbe magasztalni! Nem vagy jobb a többi mocskos szaporító kollégádnál!
2018. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!