Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt koztetek olyan aki...

Van itt koztetek olyan aki ert a kutyahoz?

Figyelt kérdés
Menhelyrol 5napja befogadtunk egy kb. 7honapos staffi fele kutyust. Egesz jol osszebaratkoztunk, szobatisztasag is kezd rendben lenni, viszont a setanal vannak gondok. Elso ket nap flexi porazon vittem, hogy tudjon szaglaszni nezelodni felfedezni. Aztan attertunk rovid 2 meteres porazra. 30 metert nagyon szepen jon lab mellett. Utana viszont huz, es osszevissza cikazik a jardan. Tegnap ota pedig elvegzi a dolgat es seta kozben lefekszik 10meterenkent, probaltam jutifalival csalogatni neha vevo ra, probaltam hamot tenni ra es huzni. Viszont kovetkezo setanal folytatja. Ugyveszem eszre o a masik iranyba menne. Illetve hasmenese van amiota elhoztuk, csak tapot kap. 3ik nap valtottunk brit care tapra, hatha attol jo lesz, de igy is eleg hig/puha neki. Esetleg a gyors habzsolastol nem lehet? Vagy meg stresszes az uj hely miatt? Holnap visszuk orvoshoz, de addig tanacsot, otleteket varunk.
2018. máj. 1. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A stressztől is lehet hasmenés és a tápváltástól is. Ne variáld a tápot! Egy félét kapjon, ahhoz kell pár hét, mire hozzá szokik.


Kutyaiskolát viszont keress fel a nevelési dolgok miatt. Ezt így nem lehet megoldani.

2018. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hetvegen mar visszuk, csak egy fojto nyakorvet bekell szereznunk meg
2018. máj. 1. 13:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

5 nap nagyon kevés idő. Hagyj neki időt, amíg megszokja, hogy családban él, hogy szeretitek. Neki most minden új még. Bizalmat most építitek közösen. Egy jó minőségű tápnál állj meg, és ne változtass rajta. Lehet pár napig még hasmenése lesz, de hozzászokik a gyomra. Ha mégsem, és eltelt jó pár nap, akkor próbálj ki mást. Menhelyen kitudja mit evett szegény milyen trutyis kevert sz@rt, vagy olcsó konzerveket. Adj időt neki, hogy regenerálódjon a szervezete is. Ne várj 5 nap után csodát. Te is szépen most tanulgatod a szokásait, hóbortjait, ahogy ő is a tiedet. Kutyaiskolát viszont javasolnám én is. Bár mi sosem jártunk bevallom, mert én megtanítottam magamtól mindent nekik, de sok jót olvastam, és hallottam róla.

Sok sikert, és boldog közös éveket kívánok nektek :) és örülök, hogy életet mentettél.

2018. máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!