Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most 10 hónapos a kutyám és...

Most 10 hónapos a kutyám és azt vettem észre hogy a peraja kezd duzzadni ez ugye a tüzelés első jele?

Figyelt kérdés

Nagytestű és kicsit korainak gondolom a tüzelést.

Azt is hallottam hogy a kutya addig nő amíg nem tüzel( remelem ez nem igaz) szép termetes jószág de azért nőhetne meg pár centit. Izmosodni azt tudom hogy fog meg de a marmagassagra gondoltam.



2018. máj. 1. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy hülyeség, hogy utána már nem nől. Én is nőttem utánna 10 cm-t, akkor ezt hogy magyarázod természeti csoda vagy mi te idióta. Sőt nem csak én nőttem hanem kb. az összes barátnőm is nőtt még utánna. Egyébként az ember 21 éves koráig nőhet. Ja és csak hogy tudd biólógiából érettségiztem legfőképp embertanból.
2018. máj. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!