Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igazából miért hagynak a...

Igazából miért hagynak a dögmeleg autóban kutyákat az emberek állandóan?

Figyelt kérdés
Még alig kezdődött el a nyár, de már több eset is történt és nem értem, hisz akik a kutyusukat magukkal viszik azok nyilván hogy szeretik azt az állatot. Akik csak ostobaságból tartanak kutyát és nem szeretetből azok nem viszik magukkal sehová. Általában leláncolják szegényeket az udvarba oszt hadd vegetáljon ott 15 évet. Szóval igazán egyáltalán nem értem aki szereti annyira, hogy vigye magával az mit gondol, mikor ott hagyja a kibírhatatlanul meleg autóba zárva.
2018. máj. 1. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert barmok. Nemhogy kutyát, gyereket is. Mert annyi agya nincs a hülye apukának/anyukának, hogy eszébe jusson, hogy az iPhone-on kívül mást is hozott, és nem csak a bankkártyát nem kéne a kocsiban hagyni. Vagy nem fogják fel, hogy amíg ő "csak beugrik" valahová, a kocsi 70-80 fokosra melegszik, és az halálos. Mert ostoba, azért.
2018. máj. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Vagy esetleg nem direkt hagyta bent ennyi időre, hanem csak úgy volt vele, hogy beugrik egy percre a boltba x árúért, aztán találkozik valakivel, elkezd vele beszélni, elfeledkezik a kutyáról. Vagy sokat kell sorba állni pl.
2018. máj. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%

Ostobák. Ennyi.

Viszi a kutyát, de minek? A boltba nem viheti be. Ezért kint hagyja. "Csak öt percre". Aztán lesz belőle fél óra.

Kutyatartóban pedig nem csak ez a két véglet van. Az autóban hagyós pont az, aki ostobaságból tartja, tutujgatja, gyerekpótléknak tekinti, de nem ért hozzá. Azt nem tudja végiggondolni, hogy mihez kezd vele nap közben, ha nem viheti be magával mindenhova.

2018. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
99%

Három dologról van itt szó szerintem:

-tényleg ennyire hülye, hogy nem fogja fel

-pillanatnyi kiesés, valami eltereli a figyelmét és egyszerűen elfelejti, hogy ott a kutya a kocsiban, van ilyen még gyerekkel is

-amikor odaáll, még nem süt a nap és ezért nem jut eszébe, hogy gáz lesz

2018. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ilyenkor ha veszélyben látod a gyereket vagy kutyát, betörheted az ablakot, teljesen törvényes. (Igen, kutyánál, macskánál is, nem csak gyereknél.)
2018. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

ma 21:28

Te nem törhetsz. Rendőrt kell hívni.

2018. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Ma vagy tegnap olvastam egy esetet. A szülők bent hagyták a kocsiban a gyereket, majd hívta a rendőröket, hogy szedjék ki. Nem értem, hogy miért nem ők szedték ki. :(
2018. máj. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Vagy mert éppen megyünk valahova ahova a kutyát is visszük, és gyors beugrok a boltba de közben a pénztárnál meg nagy a sor :/
2018. máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!