Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fosik a 8 hetes kiskutya?

Miért fosik a 8 hetes kiskutya?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért lehet, teljesen rendben vannak. Esznek, isznak, játszanak. Pedigree alutasakot kapnak és Royal Canin Starter tápot.

Mitől fosnak?



2018. máj. 2. 18:45
1 2 3
 1/21 bollocks ***** válasza:
91%
A szartól, amit etetsz velük.
2018. máj. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
90%

Lehet, hogy pont ezek miatt (soha nem adnék a kutyámnak Pedigree, Friskies, Chappy, Royal, Eukanuba és társai tápot). Sokkal jobb minőségűeket lehet kapni sokkal olcsóbban, mint pl. Markus-Mühle, Lukullus, Bosch.

De lehet, hogy fertőzése van... Egy állatorvos inkább meg tudja mondani, mint az interneten bárki.

2018. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Bollock: Imádom, amikor őszinte vagy ♥
2018. máj. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg nagyon rossz kajákkal etetsz :/ borzalmas mik vannak azokban.. hiába van tele a tv meg reklámok hada, hidd el azért van, mert el kell adniuk. Nézd meg az összetevőket mielőtt veszel valamit. Színezék, és gamonamentes legyen lehetőleg. Alutasakostól amúgy is nagyon sok kutyának hasmenése van. Nézz egy drágábbat, és jó összetevőkkel, hidd el egészségesek lesznek a kicsik.
2018. máj. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%

Egyetlen remek tápja van a Royalnak, a Starter.

Szóval nem kell azonnal huhogni, ha meglátja valaki leírva a Royal canin nevet.

Kíváncsi vagyok, a hozzászólók közül ki, milyen táppal nevelt fel almot.

2018. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Az alutasakot felejtsd el. Valószínűleg az hajtja meg szegényeket, bár én a Royal-ért sem adnék egy lyukas garast sem, de sokan pozitívan nyilatkoznak a starter tápjairól. Csak a tápot áztasd nekik, kiegészítés képen kapjanak főt húst picike rizzsel.
2018. máj. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Például az alutasakos pedigrétől, amire semmi szüksége nincsen.
2018. máj. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem eszik sem a rizst, sem a beáztatott tápot.

Husit kapnak.

Érdekes, eddig itt mindig mindenki azt írta hogy Royal Canin, Royal Canin, Royal Canin.

Oké akkor Pedigree alutasakot elhagyom. De nem tudom milyen száraztápot adjak nekik? Olyan a kakijuk, hogy néha normális néha pedig ilyen puding állagú. Szóval szerintem nem fertőzés áll a háttérben, hanem az étel. Szóval száraztáp, de milyen?

2018. máj. 2. 21:10
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Várom a felsorolást azoktól, akik a Startert leminősítik.

A kérdező pedig , gondolom, várja a megnevezését a szupi elválasztó tápnak.

2018. máj. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2018. máj. 2. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!