Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fosik a 8 hetes kiskutya?

Miért fosik a 8 hetes kiskutya?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért lehet, teljesen rendben vannak. Esznek, isznak, játszanak. Pedigree alutasakot kapnak és Royal Canin Starter tápot.

Mitől fosnak?



2018. máj. 2. 18:45
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%
Az állatorvos mit mondott? Mert nyilván első dolgod volt rohanni velük orvoshoz, hisz tudod, hogy ebben a korban ez az életükbe is kerülhet. Hány oltásuk van? Hogy állnak a féreghajtással?
2018. máj. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg férgesek?
2018. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Holnap megyünk dokihoz, 7 hetesek, parvo megvan, féreghajtás pipa (2,4,6 hetesen).

Valószínű hogy a kaja a baj, mert nagyon jól vannak teli vannak életkedvvel. A kaki nem büdös, normál “kaki szaga” van.

2018. máj. 2. 22:47
 14/21 A kérdező kommentje:
Nincsenek férgekre utaló jelek, a székletük tiszta.
2018. máj. 2. 22:48
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem a Royal Starter tápot szólta le, úgy gondolom ez teljesen nyilvánvaló. De a Pedigree alutasakos egy moslék.
2018. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Jó, de most a tápot kérdeztem.

Milyet adjak nekik?

2018. máj. 3. 07:31
 17/21 anonim válasza:
100%
Nem vagyok tenyésztő, nem szaporítok, azaz nincs 7 hetes kiskutyával tapasztalatom, de ha úgy hozná a sors, hogy hozzám kerül egy elárvult, akkor én Brit Premium, Taste of the Wild, Platinum vagy Wolf of Wildernes tápok közül választanék...
2018. máj. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Minden almot Josera Family Plus-szal neveltem fel. Az anyjuk is ezt kapta vemhesség utolsó harmadától a kölykök 6 hetes koráig.

Labrador kutyákról van szó, mindig teljesen egészséges, életerős, szép kutyák lettek.

2018. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Starter tápnak nem vészes a Royal Canin.

Tenyésztő ismerőseim ezekre esküsznek: Happy Dog, Josera. Mindkettőnek van tenyésztői kiszerelésű starter tápja.

2018. máj. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Van olyan parazita, amit szabad szemmel nem látsz. Nekünk 9 hetesen ugyan így pudingos volt a széklet, és giardia fertőzése volt, amiből nagyon nehezen gyógyult ki. De ez csak székletvizsgálattal derül ki, és a kezelésére nem elég a sima féreghajtó. Nekünk 5 napos kezelésekből álló, 2 hetenkénti ismétlés volt. Ha nem javulnak, mindenképpen javaslom a székletvizsgálatot, mert nekünk ez bélgyulladást okozott, ami majdnem végzett az akkori kis kutyánkkal.
2018. máj. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!