Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja a kutyámnak?

Mi baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Elmentem vele biciklizni,vagyis én bringázok,ő a mezőn szabadon szaladgál.Egyszer csak elkezdett öklendezni, és kihányt egy kis fehéres váladékot.Utána pedig elkezdte nyüszögve zabálni a füvet,és utána megint olyat hányt,csak ugye a fű is vele jött.Mi baja?

2018. máj. 4. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Melege volt és/vagy sok a gyomorsava.


Remélem óvatosan futtatod ilyen hőségben.

2018. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bubuka508 ***** válasza:
Nem biztos, hogy bármi baja van, a kutya szokott ilyesmit csinálni, az emésztéséhez hozzátartozik.
2018. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fél órája sétáltunk
2018. máj. 4. 20:50
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom,korábban is volt hogy picit hányt,de most tényleg nagyon rosszul volt.Adhatom neki a vacsiját,vagy most inkább ne?
2018. máj. 4. 21:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Igyon sok vizet. Még mindig hány, mert akkor valószínűleg a kajáját is kihányja. És hasmenése nincs,mert ha van akkor hőgutát kapott.
2018. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ma nem volt semmi baja,hasmenése sincs,de vizsont ma is nekiindultunk biciklizni,hát már megint nyüszögve zabálja a füvet a mezőn,és mivel a fű ingerli a torkát vagy mi,megint elkezdett öklendezni.Gyorsan hazaszaladtunk,ivott de még mindíg öklendezett.Pedig szinte még nem is futottunk.
2018. máj. 6. 19:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán ne rohangáljon ilyen melegben! A laza séta már elképzelhetetlen?? Akkor majd nem zabálja a füvet, és nem öklendezik utána.
2018. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Keves utolsó,este 7 kor sétáltunk, de mondom,elfutott a mezőig ami tőlünk kb 4 kertesháznyira van,és ennyi.,,laza séta'' szinte lehetetlen vele, mivel póráz nélkül is folyamatosan futkározik.Már bocs,a kifejezésért,de nekem nem egy lusta dög bulldogom van,hanem egy vizslám.
2018. máj. 7. 15:21
 9/9 A kérdező kommentje:
kiderült, hogy a táppal volt baj, már átváltottunk egy másikra, és azóta nem fordult elő ilyesmi
2019. márc. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!