Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül átlag egy...

Mennyibe kerül átlag egy hónapban egy kutya normális etetése?

Figyelt kérdés
Minap beszólt nekünk az egyik nagy boltban az eladó, hogy hova a bánatba viszünk ennyi húst mindig? Nem mintha bármi köze is lenne hozzá, de rávágtam, hogy a két kutyámnak. És akkor egy kisebb vita indult, hogy nagyon sokba lehet ez így egy hónapban, és hogy vannak olcsó tápok is. Ott eldurrant az agyam, és mondtam neki, hogy hosszú életű egészséges kutyákat szeretnék, és nem fogom az üzletben kapható 300 forintos konzervel etetni, amiben inkább moslék van, mint tápanyag. Marhára nem érdekel a véleménye, és semmi köze a pénzemhez. A kutyáim húst fognak enni, ha fejen áll is az eladó. Kíváncsiságból tettem fel a kérdést, hogy kb ki mennyit költ havonta az etetésre. Nem anyagiaskodni szeretnék.
2018. máj. 10. 12:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Táppal etetek.

1000 és 1200 Ft/kg árban veszem neki, egy hónapban kiegészítőkkel, szárított húsokkal kb. 10.000 - 13.000 Ft. Egy zsák táp 12 vagy 15 kilós, majdnem 2 hónapra elég.

2018. máj. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Profine táppal etetek, a 15 kg-os csomag 12 ezerbe kerül és kb. 2 hónapra elég a közepes testű kutyámnak.
2018. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Egy kislány, 2 kilós yorki kutyusom havi kajája 50 ezer ft. Mindenből minőségit kap. Napi 2 alutasakos, minden étkezés után jutifalat, és este táp. Alutasakosból kb 7 félét kap, mindig változatosan, jutifaliból 20 féle van kb, de az is minőségi, a táp meg Hills és Royal Canin.:) Soha semmi baja nincs neki, gyönyörű, egészséges, boldog kutyus. 7 éves, és azt akarom, hogy még sokáig velem legyen.
2018. máj. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!