Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya szétszedte a szemetet...

Kutya szétszedte a szemetet és nagyon rosszul volt?

Figyelt kérdés

Délelőtt a 11 éves beagle keverék kutyám szétszedte a szemetet a konyhában, nem tudom mi volt benne, méreg semmiképp, de nejlon, stb. viszont igen. Délben értem haza, és észrevettem hogy a kutya lába kicsit remeg, vagy bizonytalan. Adtam neki enni/inni. Megette, nem volt baj.


Utána rátört elég erős remegés, 11 éves, de ilyet még nem láttam tőle. tántorgott a lakásban felalá, és mintha szédült is volna, a szeme is tikkelt, nem feküdt le, a levegőbe meredt.


Felhívtam az ügyeletes házhoz járó állatorvosokat, de mind közölte, hogy vagy elment szülni, vagy épp külföldön van, vagy ma pont nem jön. Kerestem ügyeletes állatklinikát a megyében. Addigra a kutya jobban lett, abbahagyta a remegést, lefeküdt, csóválja a farkát. Nem lázas, étvágya van,ivott rendesen, nem öklendezik, nem fáj a hasa ha megnyomom. Azt mondták a klinikán, hogy amennyiben újra rosszul lesz, vagy hányás nélkül öklendezik, lázas lesz, és elromlik a kedve akkor vigyem el. A remegést nem tudták minek a számlájára írni.


Valakinek hasonló tapasztalatai? A 11 éves kutyám nagyon falánk, átmentünk már mindenféle idegentestes dolgon, sokszor kukázott már, de sosem láttam ilyen remegést. Most látszólag semmi baja, csak elfáradt. Még mindig aggódom érte. Tapasztaltatok már hasonlót?


2018. máj. 12. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább egy epiéepszia rhamra hasonlít a kutya viselkedése.
2018. máj. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az epilepszia inkább görcsös roham ami nyáladzással, hányással jár. Ja és el is vágodik a földön. Nekem volt már epilepsziás kutyám. Ez nem valószínű hogy az volt. És az már korábban előjött volna nem 11 évesen először.
2018. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az orvos szerint időskori epilepszia, de vett tőle vért, majd a labor megmondja, hogy van-e a májának baja. azt mondta, hogy simán lehetséges, hogy eddig is epilepsziás volt, csak annyira enyhe volt, hogy nem vettük észre, és az sem ritka, ha idős korában jön elő. elég félelmetes :(
2018. máj. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!