Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg árt a kutyának a szőlő?

Tényleg árt a kutyának a szőlő?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 16:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Az előző két kutyánkkal kertes házban laktunk és volt cseresznyefa meg pár szőlőtőke és ők önkiszolgálók voltak mindkettőből. Soha semmi bajuk nem lett a gyümölcsöktől.

(A faterom kutyájának senki nem szólt, hogy ne egyen se csokit se tik-tak-ot, mind a kettőt imádta és nem volt beteg soha).

2010. jún. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a doki azt mondta hogy veszélyes a szölö mag, de ettől güggetlenül az én kutyám be jár a szölöbe és csipeget.....
2010. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nagymamám kutyája ette fel mindig a lepotyogott szemeket (segített rendet tartani xd)

és 15 éves kora után lett elaltatva, a látható fájdalmai miatt :(

szóval ártani nem árt.

2010. jún. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én volt kutyám is imádott szüretelni, és amikor szüreteltünk ott sürgött-forgott, hogy degeszre tömje magát a lepotyogó fürtdarabokkal. Soha semmi baja nam volt, nem azért nem él már, mert szőlőt és egyéb gyümölcsökat falatozott, ha tehette naűpi szinten.
2010. jún. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
enyém is imádja. szerintem minden kutya imádja a szőlőt. nem lesz semmi bajuk tőle:))
2010. jún. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyik kérdésben válaszoltam, és egy másik válaszoló azt mondta, hogy veszélyes neki...és nekem is eszi, ezért nem is értem:) de köszönöm a válaszokat:)
2010. jún. 14. 20:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is több kiló szőlőt képes lelegelni, DE tényleg előfordulnak olyan egyedek, amik valamilyen okból nem bírják és leállhat a veséjük. Ha már evett szőlőt a kutyád és nem lett baja, akkor ő valószínűleg nem érzékeny rá.
2010. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam a másik kérdésnél az a válaszoló.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__378629-mitol-..

Ez pedig a yorki története.

Nem a kisujjamból szoptam a dolgot, és csak jót akartam, de úgy látom, nem hiszel nekem.

2010. jún. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de de én elhiszem, és tudom hogy jót akartál, csak érted...mivel sosem hallottam még, ezért több embertől is utána érdeklődtem. szerintem ebben semmi rossz nincs, hogy tovább érdeklődöm.és köszönöm a válaszod!
2010. jún. 15. 15:47
 10/10 A kérdező kommentje:
uhhh.....momndjuk hála annyt nem eszik, meg már tavaly is evett, de nincs sokszor leengedve oda...meg tavaly amikor szedtem akkor ha tőlem kapott megette, ha nem nem szedte le...
2010. jún. 15. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!