Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vettem boxert kutyat és...

Sándor Konkoly kérdése:

Most vettem boxert kutyat és és nem tudom mi a megfelelő étel neki normális táp vagy esetleg ha főzök neki?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
A tenyésztő mit mondott erre? És az állatorvos? Eddig mit evett? Milyen tápot kaptál a kiskutya mellé a tenyésztőjétől?
2018. máj. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Meg semmit mert még 5 hetes így még nem hoztuk el szeretnék felkészülni hogy mi lesz majd a leg jobb neki
2018. máj. 13. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen kiskutya emésztőrendszere még érzékeny, ezért nem jó neki a hirtelen váltás. A tenyésztő segíteni fog, hogy mit adott neki eddig, majd ha váltani akarsz keverni kell az új táppal. Normál esetben adni szoktak a kutya mellé kezdő tápot.
2018. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Először azt kell egye amit a tenyésztő adott. (Ugye törzskönyvvel veszed igazi tenyésztőtől, nem szaporítótól?)

Ez egy jó minőségű starter táp általában, érdemes ezzel etetni, ha váltani akarsz lassan és fokozatosan kell. Magas hústartalmú tápokkal kell etetni (legalább 40%). Vagy táppal etetsz, vagy főzöl vagy barfozol, de az utóbbi kettőről sokat kell tanulni és bonyolultak, így semmi hozzáértés nélkül a tápot ajánlanám. Ja, és sose keverd egymással az etetési módokat mert garantált hasmenés és esetleg betegség lesz a vége.

2018. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát törzskönyv nincs hozzá de KC regisztrált írország ban élek a törzskönyv rol annyit hogy azt én tudok szerezni a kiskutya hoz??
2018. máj. 13. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Törzskönyvet csak bejegyzett tenyésztő válthat ki, neked nincs hozzá jogod.
2018. máj. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A KC registerd kutyához adniuk kell tk-t, ha igaz amit írnak. A KC az a Kennel Club. Ha nem adnak hozzá, akkor valami átverés van a dologban. A tenyésztő fog adni hozzá kaját. Nekünk a millies wolfheart táp nagyon bejött vizslának, angol úgyhogy szerintem hozzátok is szállít.
2018. máj. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. máj. 14. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!