Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskolában van alsó...

Kutyaiskolában van alsó korhatár a gazdinak?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó kutyusunk,8 hónapos,nagyon szeretjük. Anyukámék fizetik az orvosi dolgokat,és a tápot, de amúgy én foglalkozok vele,sokat játszunk és sétálunk,amióta velünk van sokkal kimozdulósabb lettem .

Szeretnék vele kutyasuliba járni, de anyuék nem akarnak menni,mert végülis az én kutyám.De azt mondták ha én akarok akkor mehetek,ha lehet ne a legdrágábbat válasszam. Néztem is egyet itt a hajógyári szigeten tőlünk pár percre,de árat sajnos nem láttam.

azt szeretném kérdezni,hogy átlagban mennyibe kerül a kutyasuli (Bp),és van e korhatár?Mármint a gazdiknak:D

14 éves leszek augusztusban, mehetek egyedül a kutyussal,vagy anyukámnak pl el kell jönnie velem elsőre? Vagy csak állítsak oda,nem fognak elküldeni?


Biztos hülye kérdés, légyszi ne nevessetek ki :/



2018. máj. 14. 13:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen a legtöbb kutyaiskolába már nyugodtan leviheted a kutyust felnőtt kísérő nélkül is.
2018. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem elmehetsz egyedül, de édesanyád a biztonság kedvéért hívja fel a sulit.
2018. máj. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A mi csoportunkban volt egy 12 éves fiú, egy batár nagy malamuttal... de nagyon ügyesek voltak, tényleg.

Iskolától függ, hogy mik a szabályok. Azt szerintem mindenhol meg fogják kívánni, hogy amikor a szerződést aláírjátok és a pénzt befizetitek, akkor egy nagykorú is legyen jelen.

Hívd fel az iskolát, és megmondják, hogy nekik mik a szabályaik.

2018. máj. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor én jártam ott is volt egy kissrác a kutyájával. A szülei természetesen elkisérték, de úgy voltak vele, hogy a gyerek vállalta a kutyát, így ő is tanítsa meg mindenre.


Szóval általános, hogy vannak gyerekek is, sőt az én csoportomban volt egy idős házaspár is, akik a talált kutyájukat vitték el. Nagyon aranyosak voltak. :)


Ha van facebook oldala a sulinak akkor írj nekik a koroddal és az árral kapcsolatban is.

2018. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 12 évesen mentem először suliba a kutyámmal, a szüleim csak megfigyelőként volta ott és a sulivezetőnek sem merült fel az a kérdés, hogy más vezesse a kutyámat.

Pár alkalom után a szüleim mindig elmentek vásárolni, vagy sétálni, 14-15 évesen pedig már volt, hogy egyedül buszoztam oda.

Volt olyan csapattársam, akit 12-13 évesen csak kiraktak a verseny helyszínén és délután-este mentek érte.

Már egy jó ideje túlléptünk a kutyasulis engedelmes csoporton, de pont mostanában nézegettem az árakat és olyan 2000 ft-tól kezdődik egy óra

2018. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!


Majd együtt elmegyek anyukámmal vagy apukámmal és személyesen megérdeklőjük akkor ,hogy mi a szabály , de ha 12évesek is vannak akkor tényleg nem para :)

Én pl azthittem hogy én is befizethetném,ha adnak a szüleim pénzt, de ha szerződés is van,akkor nyilván kellenek a szüleim is.

2018. máj. 14. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!