Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámnak emlő daganata van,...

Aranyos121 kérdése:

Kutyámnak emlő daganata van, meg kell műteni vaaagy? Valaki azt mondta lehet csak jó indulatú.

Figyelt kérdés
ki hívtuk az állatorvost és meg nézte de kíváncsi vagyok a véleményetekre
2018. máj. 14. 13:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
75%

Nem mindegy, milyen idős a kutya. Idősebb ebeknél fokozott veszéllyel jár az altatás.

Nem mindegy, romlik-e a kutya életminősége a daganat miatt. Fáj-e neki, gátolja-e mozgásban, akármiben.

Növekszik-e a kinövés, változik-e az állaga stb.

De a legfontosabb, hogy valóban nem rosszindulatú-e a daganat. Ki az a "valaki", aki azt mondta, hogy jóindulatú?

2018. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

"...meg kell műteni vaaagy?" --- ??? Mi a kérdés?Orvos mit mondott? Mit takar,hogy megnézte? Én nem vagyok állatorvos,honnan tudnám meg kell e műteni?

Ivaros kutya amúgy?

2018. máj. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

10 éves kutya

"mit takar hogy megnézte?" kijött meg nézte, meg tapintotta és ennyi

2018. máj. 14. 14:14
 4/24 A kérdező kommentje:
első: köszi majd figyeljük hogy lesz e nagyobb baj vagy csak jóindulatú
2018. máj. 14. 14:15
 5/24 A kérdező kommentje:
igen ivaros a kutya
2018. máj. 14. 14:15
 6/24 anonim ***** válasza:
71%

Ha én lennék a világ legjobb állatorvosa, látatlanban akkor sem tudnék többet mondani.


Ha véleményre vagy kíváncsi, akkor kérdezz meg egy másik állatorvost, mi monitor mögül nem tudunk sokat mondani.


Az a "valaki" állatorvos volt?

2018. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
Ne csak nézze meg, hanem vidd be a rendelőbe, hogy rendesen meg tudja vizsgálni. Kiderüljön, hogy jó indulatú-e vagy rák. Ilyenkor érdemes másodvéleményt kérni a műtétről, mert annak is nagy kockázata van.
2018. máj. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
az a vakai mindegy hogy ki csak mondta hogy van jóidulatú daganat is, arra voltam kíváncsi hogy mit kell figyelnem vagy ilyesmi azt nem írtam bele a kérdésbe bocsi:/ az első kommentelő már adott nekem elegendő választ, nyílván ha rosszabbodik akkor nem jóindulatú és meg kell műteni, bár 10 éves kutyáról van szó :( nem gátolja a mozgásban, egyenlőre semmi baja sincs, nemrég vettük észre
2018. máj. 14. 14:21
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Annak megállapítása, hogy egy daganat jó-, vagy rosszindulatú-e csakis akkor történhet, ha kiveszik , vagy mintát vesznek belőle és elküldik szövettanra.

Egy jóindulatú daganat is növekedhet tovább.

2018. máj. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
9-es ja értem:/ akkor mindenkébb be visszük és megvizsgáljuk hogy jóindulatú vagy nem mert akit kihívtunk orvost nem sok mindent csinált
2018. máj. 14. 14:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!