Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hetes kölyöknek milyen...

Pár hetes kölyöknek milyen táp javallott?

Figyelt kérdés

Olyan, amit pl fressnapfban is meg lehet venni, nem kell rendelni.

A menhelyen azt mondták, eszik már szarazat és konzervet is, de ha az anyja épp nem hajtja el, szopizik is.



2018. máj. 15. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Konzervet azért nem javaslunk, mert felesleges: fő összetevője a víz, kevés benne a tápanyag, még a drágábbakban is. Emellett puha, nem kell rágni, a kutyának meg rágásra van szüksége.

8 hetesnél idősebb kutyának már nem kell vizezni a tápját, ha megrágja enélkül is.

A real nature jó táp, később is maradhatsz ennél, ha beválik.

2018. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Világos, köszönöm szépen ☺️
2018. máj. 15. 21:02
 13/16 anonim ***** válasza:
starter/baby
2018. máj. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Kedves első néhány Válaszoló!


Holnap hozom el a kiskutyát, vonatoznunk kell meg BKVzni. Van javaslat, tipp az útra és az első hetekre? ☺️. Vettem egy sporttáska szerű hordozót, jól szellőzik. De pl játékot nem vettem, annyi féle van, h azt se tudtam, hova nyúljak. Nincsenek még meg az oltásai ( elkezdték az oltási programját, de a mi dokink fogja Pesten befejezni), így lakásban marad egyelőre. Erre tippek?


Illetve a jövő zenéje még, de szeretném kutya ovi/suliba vinni, utána néztem, de nem vagyok biztos benne, se a helyben, se abban, h arra való, amire én gondolom 😕. Szóval mindenképp szocializálni szeretném, illetve a vezényszavakat megtanítani neki. Ezek itthoni dolgok, vagy az ovi/suliban ebben segítenek?

Kinéztem a Pólus kutyasulit (pólusnàl dolgozom, úgyh idilli lenne..)


Jaj basszus, annyi kérdésem lenne, úgy érzem magam mint egy kisgyerek :D ☺️☺️

2018. máj. 16. 08:17
 15/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok (ismét) :D.

Az én kutyám az első útjánál annyira megvolt szeppenve, hogy csak nézelődött, hogy mi történik vele. Simogattam közben és már a nevén hívtam. :)


Nálunk is lakásban volt csak az oltásokig, igazából semmi extra, ha becsinál egyből takarísd fel és kész. :D Utána szépen hozzászoktatod a szobatisztasághoz, eleinte nagyon sokszor leviszed, és ha kint sikerül valami akkor nagyon-nagyon megdicséred. Nekem ezzel a módszerrel lett 5 hónaposan 100%-osan szobatiszta.


Játékból lényegében mindegy mit veszel: nálunk a kötelek, csipogós játékok bejöttek, ha már kiviheted akkor lehet neki labdát venni.


Kutyasulit mindenképp ajánlom, a Pólus kutyasulit nem ismerem, de az Akela kutyaiskola Rákospalotán nagyon jó, mi oviba is és suliba is jártunk oda, nagyon szerettük. Amire te szeretnéd, hogy szocializálva legyen, és alap engedelmességet megtanuljon ez a suli tökéletes.

2018. máj. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon hálás vagyok, sokat segítettél! ☺️


Ha valami még eszedbe jut, írj nyugodtan, ha van időd és kedved, minden tanácsnak örülök ☺️

2018. máj. 16. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!