Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen játékot ajánlanátok...

Milyen játékot ajánlanátok amstaff kölyöknek?

Figyelt kérdés

8 hónapos Amerikai Staffordshire Terrierem minden játékát elpusztítja kb fél óra alatt :D

A plüssöket azonnal szétszedi (már azt csináljuk, hogy kiszedjük a bélését és csak a “rongy” marad neki játéknak :D)

A gumijátékok se tartanak sokáig (a csipogót azonnal kioperálja, majd darabokra rágja...)


Már alig van játéka, mert mindent megeszik...


A ti kutyátok mivel játszik, amit nem tud (annyira könnyen) szétszedni?



2018. márc. 5. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem vékony anyagból készült,sípolós kis izéket.

Kötelet vennék, hogy huzakodhassunk, vastag műanyag dobálnivaló játékokat, Kongot (ebbe tudsz jutalomfalatot elrejteni). Teniszlabdát.Rágcsálnivalók között is vannak vastagak, de pl. Sertésfül is jó lehet.


Az én kutyám velem játszik. Nincs sok játéka, de nem is kell, mert a kutya önmagában csak szétrágni tud játékot (kivéve a Kong, ott az agya dolgozik).

2018. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Rágnivalót, ha egyedül kell lekötnie magát: nyers marhacsont, marhatérd, szárított bőr, bikacsök. Esetleg kong.


Játékot pedig ne hagyd nála, hanem te a gazdi játssz vele, aztán tedd el a következő játékig.

Erős kötél, 2 végén csomóval; tömör gumilabda, amin kötél van átfűzve.

2018. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a doberman a puller karikát nem tudta szétrágni éveken át.

Pedig sokat dobáltam neki.

Mondjuk nem hagytam nála, mindig együtt játszottunk vele.

Csak olyasmit kapott meg "állandóra", amit szétrághatott, pl. marha lábszárcsont, szárított bikacsök.

2018. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem szabad hagyni, hogy "megölje" a játékait, mert az előhozza belőle a gyilkos énjét, ami a bull típusúakra jellemző!
2018. márc. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy jellemző, a szocializáció a kulcs szó. Egyébként kongot ajánlom
2022. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!