Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tiltott kutyafajták Dániában?

Tiltott kutyafajták Dániában?

Figyelt kérdés

Olvastam a 10 fajtáról és azok keverékeiről, amiket ott tiltanak. Ez egy 2011-es szabályozás. Úgy tudom az ilyen típusú kutyákat elkobozzák, és altatják. Azóta is így van még?

Bizonyos okok miatt felmerült bennünk a kiköltözés, viszont van egy bull típusú keverékünk. Szóval ha még fennáll a fentebb említett helyzet, akkor felejtős a dolog.


2018. máj. 15. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A Google a barátod
2018. máj. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dániában 2011 óta az alábbi fajták importja, tenyésztése és eladása tilos


Amerikai Pit Bull Terrier

Amerikai Staffordshire Terrier

Amerikai Bulldog

Tosa Inu

Kangal

Kaukázusi juhászkutya

Tornjak

Fila Brasileiro

Délorosz juhászkutya

Sarplaninac

Ezek keverékei

2018. máj. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
# 1-2 válaszoló! Neked pedig az olvasás a barátod! Ha elolvastad volna, amit a kérdés alatt írtam, akkor nem ezt a választ adtad volna.
2018. máj. 15. 22:50
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok a válaszomban mi nem felelt meg? Leírtam, hogy 2011-től ezek lettek tiltottak. Még mindig érvényben van. Nem értem mi a bajod.
2018. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig altatják azokat, hülye aki Dániába akar menni egy bull típusú keverékkel.
2018. máj. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!