Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem találok sehol a...

Miért nem találok sehol a közeljövőben születendő fekete-ezüst eladó törpe schnauzert?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:34
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

A 20:06-os segítőkész válaszolónak szeretnék válaszolni a kérdésére.

Hát viszonylag ritka a fekete-ezüst törpe schnaci,azért találok rá olyan nehezen.

A közeljövőben pedíg azt értem hogy szeptember elején tudnánk elhozni,ezért gonndoltam hogy mostanság ha valahol születnének,épp jó is lenne.

Ha megérdeklődnéd nekem,nagyon megköszönném.

2010. jún. 14. 20:41
 12/28 anonim ***** válasza:

én a fehér törpesnacimra majd egy évig vártam :)

amit én tudnék javasolni: gyere ki egy kiállitásra, lehetöleg minél nagyobbra (pl. szombathely cacib), keresd meg a snacis kört és ismerkedj a tenyésztökkel

de náluk van most alom: [link]

2010. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az ellen hogy valaki "minőségi" kutyát vegyen pl. kiállításokra vagy talán még hobbi célra is,de szerintem egy "eldobott" kutya is ér annyit mint egy tenyésztett minőségi.Nem biztos hogy minden kutya beteg a menhelyen,nézz rá és akkor már megis mondod-nem kell hozzá állatorvosnak lenni.Szóval a menhelyen lévő kutyáknak is jár még egy esély!A kérdésre visszatérve én csak azt tudom tanácsolni nézz szét az újságokba,a neten a kennelek között és érdeklődj nem lesz-e ilyen párosítás,és várj(nem azt mondom hogy éveket)egyszer úgyis rátalálsz egy ilyen kölyökre
2010. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
83%
50 ezer Ft? :) Már bocs de egy neves tenyésztő ennél sokkal többért adja! 50 ezerért valami szaporítósat kapsz! Ha menhelyre járnál akkor ezt tudnád! Valószínűleg azért nem válaszol a legtöbb tenyésztő mert látja hogy nem lennél alkalmas az ő kutyájának!
2010. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
És igenis ez van. Aki komolyan gondolja az vár éveket! A kiskutya az NEM rendelésre érkezik amikor neked megfelel. Neked kell hozzá alkalmazkodni.
2010. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Úgy tudom, hogy mostaniban utaznak el valahová külföldre az egész családdal (az egyik kutyájukra egy ismerősöm fog vigyázni, tőle tudom) de a múlthéten láttam őket a városban fagyizni, úgyhogy lehet még nem mentek el. Végül is szeptemberre biztos hazaérnek :) Láttam náluk egy snaucert (szerintem a törpe fajta volt) Olyan feketés-barnás színű, kb 5-6 kg-sak tippelném. Neki szoktak lenni kölykök, majd megérdeklődöm, hogy örökíti e ezt a fekete-szürke színt és ha tud segíteni írok neked. (Fekete kölyke már volt azt tudom.) Vagy ha gondolod akkor privátban megtudom adni a számát és ha még nem utaztak el tudsz vele beszélni. Szerintem törzskönyvet is tud hozzá adni neked, meg ez biztos, hogy egészséges kutya mert oda járnak szűretni ahová mi járunk állatorvoshoz, ott ismerkedtünk össze.

2010. jún. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: a schnauzereket színszelektálva tenyésztik, hülyeségeket beszélsz

a fekete ezüstöt csak fekete ezüsttel szabad pároztattni és csak fekete ezüst kölykeik lesznek

(fehérsnacis)

2010. jún. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

A 12:34-es válaszolónak szeretném üzenni,hogy buta mint a föld!

Szerinted nekem miért lenne az hasznos ha azt hazudnám hogy önkéntes vagyok???Észlény!

Egyébként meg fél éve nézegetem az ujságokat,az internetet,érdeklődök itt ott,és eddig még nem nagyon hallottam 50ezernél drágább törpe schnauzerről.

Törzskönyvel chippel olyan 50 körüliért van,anélkül 25-30.

úgyhogy a kedves okostolyás ne alkosson véleményt úgy hogy nem tudja ki ül a gép másik oldalán.

2010. jún. 15. 14:20
 19/28 A kérdező kommentje:

A 12:35-ösnem pedíg azt üzenném,hogy nem egy kisbabáról van szó,hanem egy házi kedvencről,amit rengetegen tenyésztenek.

Egyik sem fog felhívni telefonon hogy személyesen neked születtem meg,úgyhogy gyere értem!!

Ha találok olyan almot,emi fekete-ezüst törpeschnaci,és egészséges,és árban is megfelel nekem,akkor miért várnék?

egyik sem fog megszólalni hogy én vagyok a sok közül akit keresel!

2010. jún. 15. 14:24
 20/28 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Kérlek ne haragudj, hogy nem válaszoltam az e-mailedre, véletlenül az összes kijelöl és véglegesen töröl-re kattintottam :S Ha írsz egy másikat akkor elküldöm a telefonszámot. Időközben beszéltem az illetővel, azt mondta vannak most kiskutyák, most 7 hetesek 1-2 hét múlva lehet őket elvinni, majd attól függ milyen jól esznek mert nem rég kezdte el őket etetni, de még szopnak is. Egyet megmutatott, aranyos volt:) Volt benne ilyen ezüst-szürke szín, de csak a lábán. Az anyja fekete (amit mondtam, hogy láttam) az apja meg ezüst fekete. Ősszel a másikat szukát fedeztetik be ami ezüst-fekete színű megint ezzel az ezüst-fekete kannal, azt mondta az őszi alomnál nagyobb a valószínűsége, hogy több ezüst lesz a kiskutyákban mert akkor mind a két szülőben lesz ezüst, de majd kiderül:) Azt mondta majd szól ha megszületettek a kölykök és meg lehet őket nézni. Augusztusra várják a tüzelést Szeptember vége felé el lehet vinni a kicsiket.

Majd írj! Szia

2010. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!