Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem találok sehol a...

Miért nem találok sehol a közeljövőben születendő fekete-ezüst eladó törpe schnauzert?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 19:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
rohadt szaporitók ...
2010. jún. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

rohadt szaporitók ...

Neked mi bajod van???

2010. jún. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
az bazzmeg, hogy schnauzerek az életem ... és büdös bunko szaporitok minden alapvető ismeret nélkül teszik tönkre azt a fajtát aminek élek ... és még büszkék is rá
2010. jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
ó hogy oda ne rohanjak! És ki beszélt itt szaporítókról te idióta?
2010. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

miért b+, miröl beszélsz? szaporitorol ...


fekete snacit a fekete-ezüsttel, gratula .. a schnauzertenyésztés alapjaival nincsenek tisztában

2010. jún. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hát te biztos jobban tudod mint ők tizenakárhány év tapasztalattal bírnak, de te biztos okosabb vagy mindenkinél. egyébként meg ha nem tetszik nem kötelező tőlük kutyát venni, vegyél máshonnan. nem is neked írtam hanem a kérdezőnek, nem is értem miért pofázol bele abba ami nem te dolgod. tenyéssz magadnak olyat amilyet akarsz aztán dugulj el.
2010. jún. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

igen, jobban tudom ...

tizenvalahány év alatt megtanulhatták volna az alalpokat legalább

sxggfej ..

2010. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
hát akkor gratulálok a nagy eszedhez! :D Fantasztikus. Hogy hogy még nem állítottak szobrot neked? Ez felháborító, én perelnék a helyedben... XD
2010. jún. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!