Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajtát ajálotok?

Milyen fajtát ajálotok?

Figyelt kérdés
1 éves uszkár mellé kicsi - Nagykutya lenne jó. Ti mit ajánlotok?

2018. máj. 19. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Olyat, amilyennel te érdemben tudnál foglalkozni. Ha nincs semmi különösebb elképzelésed, menj el egy menhelyre, mondd el az igényeidet és válassz.


Az egyéves uszkár pedig tág fogalom. Melyik méret? Vele mennyit foglalkozol? Mennyire van szocializálva?

2018. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Amilyet szeretnél.

Tényleg jó ötlet a menhely, de vidd el a kutyusodat is, hogy Ő választhassa ki a társát, persze azok közül, akik neked is megfelelnek.

2018. máj. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
35%

Nem tudom milyet szeretnél, de szerintem nagyobb fajta kutyák közül a Golden Retriever a legszebb, esetleg még a Dalmata. :)

Nekünk Goldink van és mellette egy Beagle :)

2018. máj. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3-4 órát foglalkozom vele játék séta tanítás. Törpe uszkar


Nagyon jól van szocializálva szereti a kutyákat.

2018. máj. 19. 20:37
 5/10 A kérdező kommentje:
3. Én nagyon szeretem a goldenretrivereket. Lehet az lesz, de még gondolkozok rajta.😀
2018. máj. 19. 20:39
 6/10 anonim válasza:
Örülök ha segítettem :)
2018. máj. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Törpeuszkár mellé ne vigyél goldit, vagy más nagytestűt. Nem szerencsés a nagy méretkülönbség, max 10 kilós hasonló temperamentumos kutyában gondolkozz. Ha nem akarsz másik uszkárt akkor pl. egy Boston terrier vagy Cavalier king charls spániellel jó páros lenne. Esetleg német közép spitz vagy a hazai terelők közül bármelyik.
2018. máj. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Napi 3-4 ora az nagyon szuper!:) nem tudom, azt tisztazd le magadban, hogy MIERT szeretnel meg egy kutyat? A masiknak tarsnak, esetleg szeretnel Vele dologzni is? Turazni? Vadaszni? Ha van egy elkepzeles (amugy ha ennyi idod van en juhaszkutyat ajanlanek, pl border colliet- nem tul nagy kb 21-25 kg es a falkajaert mindent tipusu kutya)
2018. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem törpe uszkár mellé a legjobb a cavalier spániel. Nekem is pont egy ilyen párosom van és nagyon jól kijönnek. Az uszkár 4 éves, a spániel 3. Közös séták, hatalmas játékok, együtt akkor is lefárasztják egymást, ha épp nem vagyok velük.
2018. jún. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
társnak kéne. border collie is nagyon szeetem :)
2018. jún. 16. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!