Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sírt a kutyám?

Miért sírt a kutyám?

Figyelt kérdés
Anyumék kihívtak ma magukhoz, és mondták vigyük a kutyánkat is. Kaptunk az alkalmon, és kimentünk. A kutya ismerte őket, de még nem volt náluk. Azonnal barátkozott, még a cicájukkal is játszott. Körbenézett mindent a kertben, és a házban is. Vittük a kedvenc labdáját, azzal nagyon el volt, dobáltuk neki a kertben. Mikor már eléggé elfáradt ledobta magát a konyha közepére, és próbált aludni. Csak mivel új helyen volt, így nem aludt, csak fekve figyelt, meg mászkáltak is körülötte, de nem piszkálta senki sem, hogy aludjon nyugodtan. Majd nyüszítésbe kezdett, hogy ő már rettenetesen álmos. Kerestem egy nyugodt helyet a házban, de ott sem aludt csak feküdt. Végülis sírásba kezdett, hogy nem bír aludni, így hazajöttünk. Itthon azonnal kidőlt aludni, még horkol is. Azért sírt, mert ennyire fáradt volt, és hirtelen sokan voltunk körülötte? Még anyum férjével is összehaverkodott, pacsikat osztott, és hatalmasat játszottak (ami szokatlan volt, de örültem, hogy jól érzi magát a kutya).
2018. máj. 19. 17:54
 1/3 anonim válasza:
28%
Istenem..megért az emberiség a világpusztulásra..
2018. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Izgatott volt, kíváncsi volt. A kutyák olyanok, mint a szőrös gyerekek. Persze, hogy nem fog aludni, amíg annyi érdekes dolog van körülötte!
2018. máj. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Túlpörgött, aztán túlfáradt. Pont, mint a gyerekek. De nehezen hiszem el, hogy te még sosem voltál túl fáradt ahhoz, hogy aludj.


Azért ilyenkor a gazdi felelőssége lenne, hogy levágja mi a helyzet és segítsen a kutyáján. Nekem ilyenkor az vált be, hogy keresek egy csendes szobát és a kutyával együtt elmegyek én is "aludni" (extrém esetben felveszem magam mellé), mert a kellőképpen túlpörögött a kis lökött, csak így fogja fel, hogy pihi van.

2018. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!