Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bikejöring kérdések?

Bikejöring kérdések?

Figyelt kérdés
Van egy 10 éves foxi-agár keverék kutyám, aki kors ellenére nagyon aktív. Tesómmal például rendszerint jár futni, ahol 4-5 kilométert tesznek meg. Végre találtam a lakóhelye közelében egy erdős területet, ahol el.l tudnék kezdeni vele bikejöringezni. Mire figyeljek kezdésként? Bicikli mellett régebben sokat futtattam, szóval nem ismeretlen neki a bicikli. Hámja van, pórazból milyen kell? Illetve ha bárkinek van bikejöringes tapasztalata, szívesen fogadom :)
2018. máj. 21. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen idős kutyával nem feltétlen erőltetném a dolgot. Ha mégis nagyon óvatosad edz vele nehogy lesérüljön. Bikejöringhez mindenkeppen kell egy

távtartó,ami lehetővé teszi, hogy a kutya ne pont előtted,hanem kicsit a nyomvonalad mellett haladjon, hogy ne fuss rá a bicajjal.

[link]


Kell egy rugalmas szár

[link]


Egy baromi jó hám a kutyának:

[link]

2018. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Akkor még átgondolom plusz megkérdezem a dokinktól, hogy mit szól az ötlethez.
2018. máj. 22. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!