Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ciki egy férfinak Francia...

Nem ciki egy férfinak Francia Buldogot tartani? Nem néznek homárnak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 11:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem, még a csivava sem volna az.
2018. máj. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Ha valaki túl kiváncsi, mond neki, hogy a barátnőd kutyáját sétáltatod. Egyébként nők is sétáltatnak kuvaszt vagy németjuhászt, nem ezen múlik.
2018. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Most komolyan az a szempont egy kutya kiválasztásánál hogy "homárnak néznek-e"? Ne szórakozz...
2018. máj. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
Nem. Egyik vagány haverom örült neki, hogy nővére lepasszolta neki az ilyen kutyáját, mert állandóan jöttek oda hozzá a csajok, mikor elvitte sétáltatni.
2018. máj. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Jesszusom, ez egy kutya, nem barbibaba ..

Kinek mi köze hozzá, hogy milyen fajta kutyát szeretsz és hogy tartod?

Egyébként a mi háztömbünkben lakik egy kopasz kigyúrt férfi akinek egy erős, szintén tiszta izom franciája van és kimondottan jól mutatnak együtt.

Meg ismerek egy bichonosat is és nem azt kell nézni, hogy milyen fajta. A pasi a kis fehér kutyát úgy irányítja, mint egy robotot. A kutya meg mint a szolga, teljesíti minden kérését. Nagyon okos kutya, a gazdája meg tök normális, nagyon sok mindenre megtanította, nem az a tipikus őrjöngő idegbeteg kis pö. cs fej kutya, hanem kulturált, szófogadó és intelligens.

2018. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Én már láttam pasit yorkit sétáltatni, aminek a fején rózsaszín masni volt. Na, az már elgondolkodtató.
2018. máj. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%

Én azt hittem a kutyák többsége 'unisex', bele értve a francia bulldogot is. (Szerintem a csivava, yorki és a hasonló ölében inkább nőnek, de láttam már ilyet kutyával férfiakat, mégsem gondoltam semmi rosszra)

Szóval szerintem nem néznének melegnek miatta.

2018. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Sosem ciki egy kisállat. Attól nem lesz senki kevésbé férfi, ha kicsi kutyát tart. Sőt, szerintem cuki. Aki homárnak néz emiatt, az egy gyökér.
2018. máj. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Mondjuk ha yorki van egy férfinek, az szerintem tuti homokos.
2018. máj. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%
Szerintem ismerd már be magadnak, hogy homokos vagy, egy heteroszexuális férfi nem filozofál olyasmin, hogy a kis pi.nanyaló kutyája miatt homárnak néznék.
2018. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!