Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki volt már a kutyájával...

Valaki volt már a kutyájával olyan helyen nyaralni, ami nem kutyabarát volt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy vannak szállodák, amik alapvetően nem-kutyabarátként vannak hirdetve. A kérdésem az, hogy szerintetek egy 2 kilós pomival mennyi az esély, hogy kivételt tesznek? Mert sokszor látom, hogy a 10+ kilós kutyákat nem látják szívesen, de az ilyen toy méretű kutyákkal nincs gond, csak nem híresztelik. Valakinek van ebben tapasztalata?
2018. máj. 25. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Én nem kísérleteznék :/

Ha kiraknak, szinte lehetetlen külföldön szabad szobát találni.

2018. máj. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A szállodának szerintem nem jó ha kivételt tesz, szóval nem sok esélyt látok rá. Kisebb apartmanok, kiadott lakások esetén már inkább. De mindenképp kérdezd.meg előre,mert nagy bajban leszel ha odaérsz fáradtan a kutyával és ott közlik hogy nem hozhatod.
2018. máj. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felhívod őket telefonon és megkérdezed. Vannak szállodák amiknél nincs kint,hogy kutyabarát,de beengednek kutyákat. De ezt előtte telefonon meg kell kérdezni,mert ha most te beállítasz mindegy mekkora kutyával. Azt mondják, kutyával távozzatok akkor mi lesz?


Én kutyás barátom kiállításokra jár 40 kg-os kutyával,de volt mikor a kutyabarát szállások elfogytak a kiállítás környékén más kiállítók miatt. Aztán hívott olyat is fel ahol nem volt kint,hogy kutyabarát. De beengedték a 40 kg-os kutyát.

Többször volt ilyen. Persze ő mindig jó részt vendégházakat,panziókat, apartamanokat néz amik jobban elvannak szeparálva,hogy esetlegesen ne zavarja a kutya más ott megszállót.

2018. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!