Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fonyódi kutyás strand vélemények?

Fonyódi kutyás strand vélemények?

Figyelt kérdés
Pozitív és negatív véleményeket kérnék. Válszokat előre is köszönöm!

2018. máj. 5. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Messze van.
2018. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hasznos, értelmes válaszokat várok...
2018. máj. 6. 08:31
 3/6 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett, sajnos a kutyusunk annyira nem élvezte a fürdőzést.Na de amúgy, teljesen kultúrált, elkerített hely. Amikor én voltam, valamint amikor elbizikliztem arra nyáron, mindig voltak (nem tömeg, de viszonylag sokan). Ami szerintem pozitívum :) Tavaly úgy láttam, hogy valami büfékocsi is lesz ott. Nekem összeségében pozitív véleményem van róla. Ha idén lemegyek Fonyódra, egyszer tuti leviszem a kutyám, talán idén többet úszik :D
2018. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Ha mindenigaz akkor én is leviszem a kutyám, mert máshol is pozitív vélemények vannak.
2018. máj. 26. 15:59
 5/6 anonim válasza:
Tudom egy éves kérdés de azért én is leírom a véleményem,hátha valakinek még hasznára lehet😀 Tavaly jártunk ott először nyaraláson a havenese kutyusunkkal. Volt nyitott része ahol kevesebben voltak és nem kellett fizetni. Ott fokozatosan be lehetett vinni a kutyát mert a vízpart felé még leért a lába,annyi hogy itt nagyon kagylós ami szúrja az ember és kutya lábát is egyaránt. Illetve van egy zárt része ahol minimális összeget kell fizetni és bármeddig ott lehetsz ott már sok sok kutyus van,lépcsős a kutya lába nem ér le. Mi imádtuk. Csodálatos volt. Idén is megyünk ha minden jól megy😊
2019. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az utolsó vagyok. Havanese* túl gyorsan írtam😅
2019. júl. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!