Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megvadul e a mopsz?

Megvadul e a mopsz?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Próbáltam az interneten utána olvasni, hogy valaki találkozott e megvadult mopsz kutyával de , sehol semmit nem találtam. . Valaki tud valamit vagy ez a fajta ennyire barátságos ?

2018. máj. 30. 05:04
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ez most olyan, mintha azt kérdeznéd, megvadul-e a kínai vagy a svéd. Tény, hogy vannak különbségek a kutyafajták között, mint ahogy az emberfajták között is, de egyikre sem jellemző, hogy minden átmenet nélkül őrjöngeni kezdjen. A kutya háziasított állat, nem normális, hogy megvaduljon. Egyik fajta sem. Az más kérdés, hogy bármelyikből lehet ideggyenge kettyóst csinálni, ami aztán mindennek nekimegy.


Kérdésedre válaszolva, én még nem láttam megvadult mopszot, viszont eleve büntetném a tenyésztését, mivel szerencsétlenek teljesen életképtelenre lettek korcsosítva. Ha nem is agresszívek, egy sor más rendellenességgel küszködnek, ebből csak az egyik, hogy nem kapnak rendesen levegőt a torz pofájuk miatt.

2018. máj. 30. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) sajnálom én is az ilyen orral rendelkező kutyákat, nem lehet könnyű életük , főleg ha meg el is hízott. Csak érdekelt h valaki találkozott e már olyan mopsszál aki támadt stb ...
2018. máj. 30. 05:49
 3/5 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk a házban van egy, aki mindenkit meg akar harapni, de őt szimplán nem nevelte a gazdája.

Egy jól nevelt kutya tud viselkedni

2018. máj. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, egyik ismerős kutyája rendszeresen nekiment kan kutyáknak. Másik két kan meg egymást verte meg mindig. De egyáltalán nem tudnak egymásnak ártani, nem komolyan venni vehetőek. Azért persze nevelni kell.
2018. máj. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. máj. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!