Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fejezi ki a kutya a...

Hogyan fejezi ki a kutya a ragaszkodását/"szeretét"? Én hogyan tudom neki kifejezni, kutyául?

Figyelt kérdés
2018. jún. 1. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Puszilgat,oda bújik hozzád,de már a szeméből is sugárzik a szeretet,te pedig úgy tudod viszonozni neki,hogy törődsz vele,simogatod,stb..
2018. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
71%

Kutyául kifejezni: van tiszta víze, adsz neki jó minőségű ételt, jutalom falattal jutalmazod, elviszed sétálni, játszol vele!

Az én kutyámnál onnan gondolom, hogy szeret, hogy jön utánam keresi a társaságom, követ mindenhova :D wc-re is! ha jól lakot oda jön farok csoválva és nyalogat mintha megköszönné, szomorú mikor egyedül marad,nagyon örül mikor meg jövők.. ilyenek!

2018. jún. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz mélyen a szemébe, simogasd a fejét, arcát. Beszélj hozzá kedves hangon. Játssz vele olyan játékokat, amiket szeret. Tanítsd trükkökre, jutalmazd és dicsérd ha sikerül. Először mindig könnyű feladatokat adj neki, mert a sikerélménytől jobb kedve lesz, és szívesen folytatja a tanulást. Legyél vele türelmes, és ne szidd le, ha valami elsőre nem sikerül. Vidd magaddal minél több helyre, hogy világot lásson és együtt lehessetek. (Persze az étel, víz, orvos is fontos, de nem azért, hogy szeressen, hanem hogy hosszú, egészséges élete legyen).
2018. jún. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Puszilgat a kutya. Ha ki szeretnéd fejezni iránta érzelmeidet, nézz utána a telepatikus beszédnek! Én mindig így beszélgetek a kutyámmal és a barátnőmmel is.
2018. jún. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!