Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffal kapcsolatos 3...

Braunito kérdése:

Amstaffal kapcsolatos 3 kérdés hozzá értő emberektől!?

Figyelt kérdés

Szisztok!


10 hetes Blue Amstaff kiskutyám hihetetlen egyedi és domináns eb! Select goldot eszik de nem vagyok benne biztos hogy tökéletes a választás!csirkését nem akarok az tény! De valami prémium táp jól jönne! A joseira kid, brit premimum, select gold!? Vagy ötlet? Acanat,orijen már túl sok pénz! A másik fontos kérdésem az lenne hogy hogyan érjem el a vezér szerepet milyen fenyítési módszerrel? És tényleg nem vihetem sehová addig amíg nincsenek meg az oltások?


2018. jún. 2. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Politikai szempontból az amstaffod le van sxarva!
2018. jún. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
77%
Szerintem ezt vegyed amelyik túl sok píz. Az biztos nem rossz.
2018. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Amíg nincsenek oltások, addig ne vidd ki. Ne fenyítéssel, legyél határozott vagy vidd kutyaiskolába. A kaja pedig, korának megfelelő, de néha, ha nagyobb lesz, főzzél is neki, ne csak tápot kapjon. Csirkefarhát, mellcsont, amin van hús stb.
2018. jún. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%
Ja, rengeteget mozogj vele.
2018. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
A kérdésedben szereplő információk háromnegyede felesleges villogás, mert senkit nem érdekel.
2018. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem fenyítünk kutyát.
2018. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Josera pl. elég jó táp.

10 hetes kutyát nem kell semmilyen módszerrel fenyíteni, nevelni kell, tanítani folyamatosan.

Kutyaoviba a negyedik oltása után viheted, 12 hetes kortól, ezt javaslom is neked. Ott megtanulod az alapvető dolgokat, hogyan kell nevelni.

2018. jún. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megvárom amíg elfogy a 4 kg select gold és joseira kid re váltok! Estére pedig konzerv vacsi jobb minőségből!
2018. jún. 3. 01:32
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Válasz privát üzenetre

Beszélj meg tanulni, aztán verebelj a csiripeknek ;)


#5-ös voltam :)

2018. jún. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kíváncsi rád! Ne fárassz eleget látok hülye gyereket! :)
2018. jún. 4. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!