Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaffal kapcsolatos 3...

Braunito kérdése:

Amstaffal kapcsolatos 3 kérdés hozzá értő emberektől!?

Figyelt kérdés

Szisztok!


10 hetes Blue Amstaff kiskutyám hihetetlen egyedi és domináns eb! Select goldot eszik de nem vagyok benne biztos hogy tökéletes a választás!csirkését nem akarok az tény! De valami prémium táp jól jönne! A joseira kid, brit premimum, select gold!? Vagy ötlet? Acanat,orijen már túl sok pénz! A másik fontos kérdésem az lenne hogy hogyan érjem el a vezér szerepet milyen fenyítési módszerrel? És tényleg nem vihetem sehová addig amíg nincsenek meg az oltások?


2018. jún. 2. 13:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ott már gond van hogy ha 10 hetes korában nagyon domináns..

Ha nem megy egyedül vitt szakértőhöz,mert gondok lehetnek belőle..


Én staffommal brit premiumozunk.De ha nagyon jó tápra vágysz Dado!

Orijen,acanat felejtsd el.Annyi fehérje egy lónak is sok,csak tönkre b***ná a kutyádat.

2018. jún. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Engem az érdekelne, hogy miben merül ki a "domináns" egy 10 hetes kutyusnál?


Én az enyémnek Royal Canin-t adok (Osteo & Digest 25) - van kölyök táp is - állatorvos javasolta, borzasztóan egészséges tőle, szép a bundája a végtermék is egészséges. Boldog kiskutya (1,5 éves).


Ahogy a többiek is írták adj neki néha valami főtt ételt, rizsa hússal zöldséggel nekem nagyon szereti, nem szabad csak tápon tartani őket.


Én szerintem a többiekkel ellentétben állok, én nem akarok vezér lenni a kutyám fellett, egyenrangúságba kiegyezek (értések jól). Azt javaslom ha megtehted legyél vele rengeteget - EZ NEM azt jelenti hogy napi 22 órát ülj mellette, hanem x-időnként szólj hozzá játsz vele sétálj (MIKOR NAGYOBB LESZ ÉS KIMEHET). A Staffik borzasztóan ember függőek, ha foglalkozol vele és csaladtaggként kezeled egy igazi csaladtág lesz belőle, aki 0,5s alattt megért és megtanul mindent "szabályt". Nekem benti kutyus (keretes házba lakok) és hihtetlen kis családtag lett belőle, borzasztóan értelmes kedves és csak szeretni akar, semmi mást, Persze én mindent megadaok neki amit csak tudok, ott van ahol akar, szeret asztalnál enni velem, megendgem neki mert csak akkor ül oda ha van ott valaki és annyi az idő.


OLTLÁS nélkül sehova! nem ér annyit. Sok sikert hozzá, szeresd.

2018. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azóta eltelt már egy kis idő, végül belcando ra váltottam és igazán jónak tartom! A kapcsolatunk is rengeteget változott! :)
2018. aug. 27. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!