Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jack russell keverek lenne?...

Jack russell keverek lenne? Mivel tudnek a viselkedesen valtoztatni? Vagy ilyen marad a termeszete?

Figyelt kérdés

Korabban irtam mar egy ki egy kerdest,hogy keverek a kutyusom de nem tudom mivel.

Azon gondolkoztam, hogy talan jack russellel van keverve?!


[IMG] [link]


[IMG] [link]


[IMG] [link]


[IMG] [link]



Azert erdekelne mer egyszeruen nem tudom leszoktatni ot a ragasrol. Foglalkozok vele eleget de igy is allandoan rag. Plussz egyaltalan nem szereti ha szeretgetik. Ha megolelem mar menne el a kezembol, ha probalom felvenni arebb megy. Allitolag a jack russellek nem igenylik annyira a szeretgetest, ez igaz?


2018. jún. 2. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Ez hülyeség, 1xűen szarul nevelted.
2018. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek köze sincs a Jack russell-hez
2018. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Legalábbis az első képen.
2018. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Köze nincs hozzá...spicc keverék lehet.
2018. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? A rágás lehet fogváltás miatt is.

Azt azért jobb ha tudod, hogy a kutyák nem szeretik, ha ölelgetik őket. És jelleme válogatja, hogy ő éppen nem szeret kézben lenni, vannak ilyen kutyák. Az enyém például egy olyan helyről jött, ahol nem fektettek kellő időt a kölyökkori foglalkozásba, így a mai napig nem bújik, de nagyon szereti, ha a hátát és az állát vakargatom.

2018. jún. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

spicc keveréknek előbb mondanám, mint jacknek, de attól még lehet benne :)


nekem jack russellem van és egyáltalán nem igaz rá, hogy nem igényli a szeretgetést, sőtt! minden este együtt alszunk és ő mindig arra törekszik, hogy a lehető legnagyobb testfelülettel érjen hozzám. Az öleléssel sincs baja, szokszor úgy alszunk, hogy átölelem és van, hogy ő kéri.

De más ismerőseim jackjei is nagyon bújósak.


A rágásra meg annyit mondanék, hogy vegyél neki játékokat, amit rághat, a többi cuccról pedig tiltsd

2018. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6 honapos. Rengeteg jateka van de mar annyira brutalisan rag,hogy peldaul a kis zsirafjanak leragta a fejet es neki allta volna megenni ha nem szolok ra. Nem vagyok allatorvos de ugy latom mintha mar kint lenne az osszes foga. Plussz nagyon elesek mar a fogai es ha engem harap az faj is.
2018. jún. 3. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Kölyök kutya, szóval érthető, hogy rág. Ráadásul még simán válthatja a fogát, ha jól tudom 8 hónapos koráig.

2. "Ha téged harap?" Akkor valami még sincs rendben a nevelésével. Már rég lekellet volna szoktatnod arról, hogy harapdálja a kezedet...


Ezt a Jack Russell-es szöveget, legutóbb egy kutya oviban hallottam, amikor az oktató megállapította egy Bichon keverékről, hogy tuti Jack Russell van benne, ezért makacskodik. Pedig, szegény kutya csak nem bírta a tűzőnapot... -_-"

2018. jún. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!