Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reggel 9-re viszem ivartalanít...

Reggel 9-re viszem ivartalaníttatni, az étlen-szomjan mit jelent?

Figyelt kérdés
Szuka kutyámat 2 nap múlva viszem ivartalaníttatni. A papírra rá van írva, hogy étlen-szomjan. Egy hónapja kaptam az időpontot, azóta elfelejtettem, hogy ez mit is jelent pontosan. Este 11-től nem ehet, nem ihat? Vagy előtte egész nap? Szóval holnap mikor adjak neki utoljára enni?

2018. jún. 4. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem utoljára 4-5 óra körül. Vizet még ihat előtte nap , szép is lenne ilyen melegben...
2018. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

"Reggel 9-re viszem ivartalaníttatni, az étlen-szomjan mit jelent?"

Egy kávét azért ihatsz, szerintem.

2018. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Azt jelenti, hogy aznap reggel ne kapjon semmit. Lehetőleg 20 órakor egyen utoljára, és éjfél utàn már ne igyon.
2018. jún. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanazt mint embereknél. Ha ezt mondják embernek, akkor este ehet, ihat még.
2018. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos nem egyszer vittem már műtétre kutyát.


Az a pontos, és a legjobb a kutyának amit a hármas kommentelő írt!

2018. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
3# válaszolónak teljes mértékben igaza van én így csiálnám.
2018. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) kivéve a troll választ!
2018. jún. 4. 18:34
 8/9 anonim ***** válasza:
65%

Nekünk altatás előtt azt mondta az orvos, hogy 4-5 órával ne kapjon semmit.

Én úgy csináltam, hogy előtte lévő este 7kor megkapta a vacsorát, és utána ihatott rá. Éjszakára elvettem a vizet (bár igaz tél volt). Reggel 10-re mentünk, hajnali 4re állítottam egy ébresztőt az ugye 6 órával van műtét előtt. Hajnali 4kor ihatott egy picit, keveset raktam nagyon a vizes tálba. Akkor megitta, utána vissza aludtunk. Majd nem kapott semmit sem műtétig. Műtét után sem lehet adni neki pár órán keresztül, mert, ha még kába akkor félrenyelhet! Bár szerintem úgyis pihenni fog utána otthon! Kutya válogatja, hogy mennyire kel fel az " ébresztő" szuritól. Van, aki még utána órákig kába, de van, aki azonnal pörög. Láttam mindkét esetet.

2018. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
12 órával előtte nem ehet, nem ihat. Nekünk ezt mondták.
2018. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!