Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog az Amstaff kiskutyám?

Miért morog az Amstaff kiskutyám?

Figyelt kérdés

Na szoval van egy kis Amstaff kolykom (6-8 hetes),nem idegesitem rendesen eszik és kb egesz nap alszik, de van par olyan alkalom amikor fel szeretnem venni es morog ..ez normalis?

Szerintetek ha mar most morog akkor ha nagyobb lessz elofordulhat hogy ram is tamadhat? Vagy ez fugg a kutya nevelésetol?

Tudtok par “videot”/ oldalt mondani ahol lehet nezni a tanitásukat?

Elore is koszonom



2018. jún. 7. 19:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Első oltás 6 hetesen kell(ett volna), majd kb. 2 hetente a többi. Ugyanakkor féreghajtó is kell (már 2 hetes kortól kellett volna).

Legfőbb ideje, hogy elvidd orvoshoz, mert oltatlan kiskutya, pláne az anyjától ilyen korán elszakítva, konkrétan életveszélyben van a parvo fertőzés lehetősége miatt.

Az ismerősödről megvan a lesújtó véleményünk :(

2018. jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Kell neki oltás, ha nem akarod, hogy elpusztuljon pár hét múlva. Ez egy oltási program, ennyi oltás kell egy kölyöknek. Vidd orvoshoz csórit!


[link]

2018. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Koszonom holnap elviszem
2018. jún. 7. 20:09
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Azért nem egy ilyen agyontúlzott oltási sort kéne előtte lobogtatni hogy elmenjen a kedve az egésztől. Az én kutyám ennek csak a felét vagy háromnegyedét kapta meg és semmi baja, bár mai napig minden évben megkapja a parvó és kombi oltást. Nem azt mondom hogy ezen kell spórolni, de mindennek megvan a határa, nem kell átesni a ló túloldalára, felesleges ennyi szarral leterhelni szegényt.
2018. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
60%

Mi a túlzás??? Azért mert te kispóroltad a felét szerencsétlen kutyád baja, te...


2 parvó elleni és 2 kombinált alapvetően szükséges egy nulla immunrendszerű kutyának 6 hetes kortól, utána jön a veszettség elleni. Mi ezen a bonyolult a sóherségen kívül?!

2018. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
62%

#14 Mi a túlzás?

Olvassál inkább, mindenhol 4 oltást kapnak fertőzés ellen + a kötelező veszettség elleni.


Mindenki hülye, és te vagy a helikopter, haver.....


[link]

2018. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Jó ég...


Se orvosnál nem voltál vele, és még szaporítótól is van? Ennyire nem értesz hozzá, minek neked bull típusú keverék? Komolyan állatorvosi tanácsokat fogadsz meg az állatkínzó, szaporító haverodtól?


Keress neki másik gazdát! Igen, rád fog támadni! Normális nevelés, szocializáció mellett nem lenne gond vele, de ezt tőled nem fogja megkapni!

2018. jún. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

Nekem amstaff keverékem van, és pont úgy került hozzám, ahogy a tied. A morgasról le tudod könnyen szoktatni, és le is kell. Ilyen picinek az enyém nem morgott még, de azt tenném, amit az anyja, elkapnám a grabancát. Próbáld ki. Nálunk a kajáját féltette, 2-3 alkalommal elvettem tőle, ha rámmordult, azóta nincs panasz. Két éves.

Nagyon pici még, az anyja mellett lenne a helye, hozzánk mindig bújt. Inkabb az a fura, hogy egész nap alszik. Sosem szokott játszani, szaladgálni napközben?

2018. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Gratulálok...

Nem voltam állatorvosnál

Azt se tudod hány hetes,ismerősöd szaporításából elhoztad a bull típusú keveréket és most nem bírsz vele.

2018. jún. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy spánielem van aki szintén morgott régen amikor fel szerettem volna emelni. Kb 6éves voltam amikor megkaptam és akkor még ugye nem igazán tudtam hogy hogyan szóljak rá vagy mit csináljak olyankor, de apa rendesen rádzólt mindig. Azóta viszont nála sose morog vagyis nem mer nálam igen mert ugye rájött hogy én nem vagyok valami határozott vele ezért emelgetni már nem emelgetem (nem is szeretném alapból se mert minek emelgessek egy felnőtt kutyát) meg volt már rá példa hogy elég durván rám morgott olyankor rávertem egy kicsit a hátsójára de már tudom hogy mikre reagál rosszul es akkor azokat nem csinálom vele.
2018. aug. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!