Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet venni szívféreg...

Hol lehet venni szívféreg tesztet?

Figyelt kérdés

Szeretném tesztelni a kutyámat.

5 éve van velem és most hallottam erről a betegségről és nagyon megijedtem. Szerintetek lehet, hogy már elkapta?


2018. jún. 8. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vérvizsgálattal lehet kimutatni, az állatorvos leveszi a vért és elküldi a laborba.
2018. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell laborba küldeni, hanem vannak gyorstesztek. Olyan kis műanyag kazettás, mint a terhességi teszt :D De azt is az állatorvos tudja megcsinálni.
2018. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Itthon én nem tudom?

És kell időpontot kérni, vagy csak vigyem be és mondjam, hogy tesztet szeretnék csináltatni neki?

2018. jún. 8. 16:37
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az orvosodtól függ, de általában kell. Maga a tesztelés nem tart sokáig. Nem annyira gyakori egyébként, amennyit hallani lehet róla, de sosem árt megnézetni.
2018. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a dokit és kérdezd meg, nála hogy megy.

Otthon te semmiképp nem tudod megcsinálni, mert vérből mutatják ki, akár laborba küldik, akár gyorsteszttel csnálják.

2018. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2018. jún. 8. 19:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ha van házhoz kijárós doki a gyors tesztet ő is megcsinálja ott helyben. Nekünk a doki itthon csinálta. Gyorsan megvolt.

Sajnos egyre elterjedtebb, de azért megijedni nem kell. Egy szívféreg teszt sohasem árt. Azután ha negatív havonta tavasztól késő őszig lehet adni neki megelőző tablettát. A dokit kifaggatod, mindenre válaszol.

2018. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi.

De azért ijedtem meg, mert 5 éve van nálam és még sosem adtam neki ilyen tablettát, előtte 5 évig volt menhelyen, nyilván ott se kapott.

2018. jún. 9. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!