Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség szerintetek elkell...

Segítség szerintetek elkell altatni a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy 11 eves keverek kutyam. Eleg oreg szegeny de nem latszik rajta. Fitt es jokedvu.

2 eve derult ki hogy szivferges... es elkezdtuk az 1 eves gyogyszeres kezelest ! Allitolag kigyogyult belole. Most ujra elkezdett csunyan kohogni eloszor azt mondta az orvos horgo gyulladas..es adott ra gyogyszert de semmit nem javult. Holnap viszem vissza ververtel lesz es abbol kiderul ujra szivferges e . Azis lehet a gyogyszer nem kiolte hanem csak a tuneteket szuntette meg ?

Nagyon felek. Ha szivfereg akkor elkell altatni ? Csunyan kohog es sajnalom. De nagyon remelem tenyleg csak horgo gyulladasrol van szo.



2018. ápr. 11. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Bármi más oka is lehet, nemcsak ez a két alternatíva lehetséges.

Legjobb lenne, ha nem olyan dokihoz vinnéd, aki csak találomra gyógyszerezi a kutyát, hanem valóban megvizsgálja és az alapján kezeli.

Hidd el, nagyon veszélyes az ilyesmi, nekem a kutyámat a hülye doki 3 évig kezelte epilepszia ellen, de nem javult, mire egyszer nagyon rosszul lett, az én dokim épp nem rendelt, így egy másikhoz vittem. Alapos vizsgálat után kiderült, hogy nem is epilepsziás, hanem mellékvesekéreg daganata van meg még több betegsége is, amiről semmit nem tudtunk.

2018. ápr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy kell elaltatni! Vidd el rendes orvoshoz, aki nem csak bemondás alapján ad neki gyógyszert, hanem meg is vizsgálja rendesen. Rengeteg probléma van abból, hogy sok állatorvos inkább vakon ad gyógyszert az állatnak, minthogy elküldje a "konkurenciához", akinek esetleg műszere is lenne a rendes kivizsgáláshoz... Ha bárki azt mondja, hogy el kell altatni, akkor az csak egy javaslat, neked kell eldöntened, hogy mi legyen!
2018. ápr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!