Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért szeretnek az...

A kutyák miért szeretnek az éjszakai csendben random módon elkezdeni ugatni?

Figyelt kérdés
Itt a faluban állandóan ez van, hajnal kettőkor teljes csend, békesség, erre valamelyik kutya a semmiből elkezd ugatni, amire válaszol a többi, és akkor másfél óra hangverseny. Ez miért van? Miért éreznek késztetést erre? De azt sem tudom értelmezni, hogy a 30 ezredik arra járó autót miért kell megugatni...

2018. jún. 11. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Nem inged, nem veszed magadra
2018. jún. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, falun laktam egész életemben. És mégis azt mondom, hogy a falusi állattartók elmaradott gondolkodású állatkínzók. Nem jó kedvemből mondom ezt, és nem is provokációból, hanem mert így van. Mert kell a kertbe a kutya, de foglalkozni már lusták vele. Ha pedig gondot okoz, ott a kennel vagy a lánc. Nálunk összesen 5 ember sétáltatja a kutyáit velem együtt! És csak 3 az, aki iskolába is elvitte, mert gondja volt.a neveléssel. A többi száz pedig csak tartja a kutyákat és időnként lecseréli őket. És még mindig látni több helyen vas hordót meg méteres láncot!
2018. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
82%
8-as vagyok, szintén falun lakom. Önkéntes állatvédőként látom, hogy borzalom, ami nálunk folyik. Alig van, aki sétáltat, kutyák zöme láncon, eddig 28 utcai kutyából 6-ban volt chip, sokan önsétáltatók, oda mennek, ott párzanak, ahol akarnak. Kutyakölykök az árokban, elhagyott házaknál, parkban bokorban, 5-6 szaporítótelepet biztosan tudok. És nem a legszarabb faluban lakok, vannak rosszabb helyek is.
2018. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
21%

Ahogy városban is panelban tartott, le nem mozgatott, unatkozó kutyákat meg mini kertben élőket, akiknek a gazdájuk szerint az a terület bőven elég. Mégis folyton csak azzal jöttök, hogy a falusiak így meg úgy. Ti sem vagytok ám különbek nem is egyszer.

Nagyon unalmas már, hogy mindig csak minket vesztek elő, holott a saját házatok táján is lenne mit sepregetni.

2018. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
62%
Betaláltak a célzások és leírások, hogy ennyire magadra veszed ezt a falusi témát?
2018. jún. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

falu és falu közt is van különbség.

bár tudom ez az oldal a falusi állatkínzók és a városi kutyabarátok oldala.

[link]

2018. jún. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
65%

Unalmas ez a "nem minden falusi állatkínzó" szöveg.

A jobb oldali szomszédban egész nap vonyít, kaffog, a legtöbb amit hozzászóltak a "helyedre!". Sétálni egyszer nem vitte még az öreg alkesz, se az alkesz gyerekei. A kutya nekirohan a kerítésnek, bolond.

A szembeszomszéd huskyja állandóan vonyít és szökik, mert kéthavonta viszi sétálni a gyerek, az öregasszony gazdája szarik rá. A mellette lévők a kutyát reggel kiengedik a városba, este bemegy.

Az utca túloldalán a saroktelken egy kis tacsi van, ugyancsak elszökik reggel és este megy be, kint van és didereg a mínuszokban, úgy járja az utcákat.

Ez csak a mi tömbünk. Állandó gondot jelentenek itt a reggel kiengedett, szökött, csoportba verődött kutyák, bringásokat kergetnek, kerítéseket rágnak szét, összeszarnak mindent, polgi persze csak széttárja a karjait mert nem akar balhét a szavazóival.

Anyóséknál is jobban ismerte a kutya a botot mint a simogató kezet, de a macskák is hullanak mint a légy, amelyik él az meg beteges.

Ez a falumódi, az állat célszerszám és nem családtag.

2018. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
33%

ez a mindem falusi állatkiínzó baromság még idegesitőbb.

Városban is vannak falkába verődött kutyák nem is egy , nyomornegyyedek , gettók , miről is beszélünk?

2018. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
89%

Én Budán lakom, kertes házas övezetben. Majdnem minden kertben van kutya. Zömében nagytestűek: komondor, roti, dobi, KÁJ stb. De újabban divat lett collie-t, vizslát is tartani. Soha, egyiket sem látom hogy sétáltatnák. Kint vannak a kertben, ugatnak stb. Amikor elmegyünk a kerítés előtt, akkor a vizsla körbe-körbe szaladgál, kergeti a farkát és vadul ugat. A collie ugyanezt csinálja. Nyilván benne van a pakliban, hogy 30.000 forintos kutyákról van szó, de akkor sem normális.

Szóval szerintem az emberek 70%-ának nem való kutya, és ebben benne vannak a "falusiak" is és a "pestiek" is.


Én mondjuk mindig rászóltam a kutyámra még az elején, ha belelovallta magát az ugatásba. Most egyet-egyet vakkant, de hamar abbahagyja. Így ha hallom,hogy hosszasan és idegbetegen ugat akkor ki is megyek este megnézni, hogy mi a baj.

2018. jún. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
94%

Ujjujjujj hát olyat nem szabad mondani hogy a többségnek nem való semmiféle állat,nemhogy kutya,mert jön a védsereg!

Ennél csak az nagyobb szentségtörés ha azt írod,állatot nem zárunk 40 m2-es lakótelepi pokolba vagy nem hisszük azt,hogy a kertbe dobott kutyának nem kell napi séta.Egyből jön a sortűz.

2018. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!