Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket nem idegesít a kutyáto...

Titeket nem idegesít a kutyátok lihegése?

Figyelt kérdés

Engem nagyon. Ráadásul szájszaga is van, elárasztja az egész szobát. Takonyszagú.

Ennek sajnos nem lehet mit tenni az orvosok szerint, csak rágórudakat javasoltak.

A lihegéstől viszont nem tudok koncentrálni, tanulni, stb. Egész este is ez megy.

Gondoltam rá, hogy lenyirjam a szőrét. De csak rövid szőrű. És múltkor itt nagyon lecsesztek, hogy miért nyírtam le neki.


2018. jún. 12. 03:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

A trovetet meg nem szeretem, rohadt drága és nem is valami jó. (2000 Ft/kg!!)


Barfot ismerem, nincs lehetőségünk rá. De egyszer kipróbáltuk, attól is vérzett az ínye. De nem is akarnám így etetni.


Egyébként én sem akartam konkrétan kutyát, csak megismertem őt és megszerettem, illetve megsajnáltam, ezért befogadtam. Mert az előző gazdái elaltatták volna.

2018. jún. 12. 11:21
 12/14 anonim ***** válasza:
tegyél be ventilátort a szobába, a kutya alá meg nedves törölközőt. ha ilyen csekélységek, mint a lihegés, idegesít, akkor mit fogsz csinálni a fogfájásos kisbabád sírásával? kivágod az ablakon?
2018. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez ezzel jár főleg nyáron. A szájszagon lehet enyhíteni fogmosással is. Van kutyafogkrém. Légkonditól megfázhat. Rövidszőrűnek nem szabad lenírni a szőrét. Minek tartsz kutyát egyáltalán, ha nem tudod elviselni? Szerintem te is lihegnél a helyében.
2018. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Gyereket nem szeretnék.

Ventilátort nem szabad, mert túl sok áramot fogyaszt, és az is korlátozva van itt.


A többire válaszoltam már. Majd kitalálok valamit. Ja a vizet utálja, úgyhogy a nedves törölközőre is csak erőszakkal lehet ráfektetni, ha elmegyek akkor úgyis lemegy róla.. :/

2018. jún. 13. 00:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!