Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vérnyomás csökkentőt evett a...

Vérnyomás csökkentőt evett a kutyám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Dokinál voltunk! Hánytató szurit kapott!

Aztmondta sok mindent nem tudunk vele csinálni. Ha kb ejfel utan nem reagal semmire ha szolok neki, akkor vigyem vissza es infuziot kap meg vernyomas emelot. Nem tudtuk pontosan megmondani mennyt evett meg, de aztmondta hogy nem biztos hogy tuleli. :( :( :(


A hanytató szuritól most alszik.


Haza jottunk megszamotuk. 2 féle gyogyszert evett meg, mindegyikből kb 5-5 darabot.

Valongix es Carvedlilol


Nektek van valami tanácsotok?

Tudom, soha a budos eletben nem hagyok az asztalon gyogyszert!!


2018. jún. 14. 19:44
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
8 honapos pitbull kan!
2018. jún. 14. 19:45
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó, és hányt is az alváson kívül? Mennyi idő telt el a hánytatás és a gyógyszer evés között?
2018. jún. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem hanyt! :(

Kb fel ora, de az a baj hogy reggel ota nem evett...

2018. jún. 14. 19:47
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
Ezt baromira nem értem, mi az hogy akkor kap csak vérnyomásemelőt ha nem reagál már semmire? Főleg így hogy nem hányta ki a gyógyszert. Lehet el kéne vinni ügyeletre, mert ha a doki így áll hozzá hát akkor tényleg nem biztos hogy megmarad...
2018. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
De a hánytató lényege, hányjon a kutya! Akár a gyomorsavat, ha üres a gyomra! A szer beadása után kiüríti a gyomortartalmat, ha üres, mint már írtam a gyomorsavat gyógyszerestül. Az nem altató!
2018. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Fél óra alatt nem szívódik fel. Viszont ha nem hányt, már a gyógyszerek miatt alszik.
2018. jún. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Aztmondta, hogy normalis hogy bekabul a hanytatotol.
2018. jún. 14. 19:54
 8/18 A kérdező kommentje:
18.30 kor kapta a hanytatot és még nem hányt.
2018. jún. 14. 19:56
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már nem fog hányni szerintem. A doki nem várta meg hogy hányjon? Meg szokták. Nekem a kutyámat amikor altatták az altató beadása után öt perccel már öklendezett, pedig az nem hánytató volt és éhgyomorral vittük. Szerintem a hánytatóra is hasonlóan gyorsan kéne reagáljon, nem órák múlva amikor már úgy is mindegy, hiszen addigra felszívódik a kihánytatni kívánt dolog...
2018. jún. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Vidd vissza, ha nagyon kábult, nem reagál rád. Ne várd meg az éjfélt! Addigra bőven felszívódnak a gyógyszerek, pláne ha semmi nem jött ki!
2018. jún. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!