Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van ott feldagadva a...

Mitől van ott feldagadva a szuka kutyám?

Figyelt kérdés

kb. 3 éves

2016. Év végén fogadtuk be. Elvittük állatorvoshoz megnézte, minden rendben volt vele. 2017-ben májusban, és most 2018-ban áprilisban iis tüzelt rendesen. 1 évben egyszer tüzel csak.

Most nyáron ivartalaníttatom.

Viszont most nagyon megvan neki duzzadva ott 2-2.5 cm átmérőjű, ilyen kis labda szerűség, pont olyan, mint amikor megvolt neki. Yorki féle kutyus.



2018. jún. 15. 17:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem fedeztettük. És biztos, hogy nem volt kan kutyával. Lakásban tartott, egyedüli kutya, és pórázon sétál mindig. Köszi a válaszokat előre is!
2018. jún. 15. 17:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi van megduzzadva pontosan? Hol? A pérájára gondolsz vagy valamelyik emlője??
2018. jún. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A külső nemi szerve, illetve az emlők is viszonylag nagyobbak.
2018. jún. 15. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Gratulálok, lesz még egy kutyád :) Vagy kettő vagy három :)

Nekem is van, mivel szuka kutyámat elkapták tüzelés idején. Szóval most már 2 kutya boldogít, de több nem lesz, mert én ivartalaníttattam. Tedd te is azt, de csak miután fialt.

2018. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Utolsó: elolvastad egyáltalán amit a kérdező írt, te jóképességű?
2018. jún. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha biztos, hogy nem vemhes, akkor lehet álvemhes, vagy méhgyulladás - utóbbi életveszélyes állapot. Egy biztos, nem normális, ami van, sürgősen vidd el orvoshoz! Még ma!
2018. jún. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi kedves utolsó! Már péntek este megfogalmazódott bennem, hogy sürgősen el kell vinni. Csak ugye akkor már zárva volt az orvos. Szombaton elvittük. Szerencsére nem méhgyulladása van. Más jellegű, de gyulladása van. Megkérdeztem a dokit, azt mondta, hogy jól tettem, hogy elhoztam. Mert a méhgyulladást, ha nem időben veszik észre akkor nagyon hamar elmegy a szegény kutyus :( ezt csak azoknak írom akik később szintén rákeresnek ebben a témában erre a kérdésre. Köszi mindenkinek a választ!
2018. jún. 19. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!