Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajta ilyen?

Milyen kutyafajta ilyen?

Figyelt kérdés
Olyat kutyust szeretnék, aki szereti a vizet, a fürdést0, viszonylag kistestű/közepes (autóban ülésen kényelmesen elfér, esetleg ölben), rövidszőrű, energikus. Van ilyen faja? Vagy milyet két fajta keveréke lehet ilyen?

2018. jún. 15. 21:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
És még annyi, hogy kinti kutya lenne, de télen bemehet a fűtött istállóba (tanyán élünk).
2018. jún. 15. 21:52
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ilyen kutyát bármelyik menhelyen fogsz találni, én azt ajánlanám, hogy ott nézzetek körül először és ne vásároljatok kutyát.
2018. jún. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Menhelyről nem szeretnénk kutyát. A mostani kutyunk is onnan van, keverék.

Szeretnénk fajtatisztát/a legösszemixeltebbet, a szülőket jó lenne, ha látnánk, mielőtt elhozzuk.

2018. jún. 15. 22:03
 4/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat, kimaradt a nem szó. NEM a "legösszemixeltebbet" szeretnénk.
2018. jún. 15. 22:05
 5/20 anonim válasza:
33%
Azért a keveré kutyák még mindig odaverik a fajtisztákat, ha csak azt nézzük, hogy mennyi betegséget kapnak el.
2018. jún. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
21%

USZKÁR!! Középuszkár! Vízivadászként tenyésztették, a bundáját is azért alakították különböző fazonokra, bojtokat nyírtak, hogy ne legyen annyi szőrük! "Bolyt" védte az izületeit, tüdejét szívét... ha nem tetszenek a fazonok, lehet másféleképpen is nyírni!


Az uszkár a border collie után a legokosabb kutyafajta🙂

Nekem 1 toy és egy közép van! Csak ajánlani tudom a fajtát!!!!

2018. jún. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
És miért ilyen fontos, hogy szinte fajtatiszta legyen, ha szabad kérdeznem? :)
2018. jún. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Párom ragaszkodik a fajtatiszta/ismert vérvonalú kutyákhoz.
2018. jún. 15. 22:19
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, nekem a golden retim is elvan a kocsin ülésben... :D Bár szőre az sok van, és nem kistestű, de amúgy mindenben megfelel nektek.
2018. jún. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
27%
pumi, drótszőrű foxi, spánielek
2018. jún. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!