Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet gyumolcsneveket adni...

Lehet gyumolcsneveket adni egy kutyanak? Van itt olyan akinek a kutyajanak gyumolcs neve van?

Figyelt kérdés

Es szerintetek egy fiu kutyat elnevezhetek Malnanak? Csak mert ez egy eleg lanyos nev, de megis benne van a fiu kutya nevek kozott.


Amugy nekem meg ezek tetszenek:

Alma

Malna

Afonya

Szolo


2018. jún. 16. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én 1 Kiwi nevű kan kutyát ismerek.

Bevallom meglepődtem, mikor először hallottam a nevét. Mára megszoktam, és aranyos.

Kutyusnak mindegy milyen nevet választasz, ő nem fog szólni, hogy na ne már.

* én nem adnék ilyen neveket, de a gazdik eldöntik, baj nincs vele.

2018. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én szuka rottim Eper.

Olyan a fej, mint egy óriási mosolygós eper:)

És pont olyan édes és lágy(kedves) :)

2018. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Ezek a nevek is jok amiket ti irtatok. Nekem valamiert nagyon tetszenek a gyumolcs nevek. Olyan szep a hangzasuk szerintem.

Amugy meg nincs kutyam. Csak gondolkozom a neveken. De az sem biztos, hogy fiu lesz. Lehet, hogy lany lesz. Nem igazan tudom, hogy milyen nemut szeretnek.

2018. jún. 17. 17:45
 14/15 A kérdező kommentje:
Amugy a tacsi meg francia bulldog tetszik. De tetszik meg a cavalier king spaniel is.
2018. jún. 17. 17:53
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Bodza nevű fiúkutyust illetve Eperke nevű lány kutyust ismerek.
2018. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!